Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Porównanie piłki czołgowej z mistrzostwami świata


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dałeś w temacie Piłka Czołgowa vs Piłka Nożna jeśli o to chodzi to pomimo że dali jakieś info i tak jest to największe gówno i zniewaga dla piłki nożnej.  

 

I jest to tryb dla ślepych lujów .. Bramka 50M szerokości .. pff u know 

55aR3G.png

Opublikowano

Zmieniłem nazwę tematu, ponieważ tutaj nie ma jakiegoś porównania do piłki nożnej.
Ja osobiście zagrałem 5 bitew i potem mi się znudziło.

Opublikowano

Dałeś w temacie Piłka Czołgowa vs Piłka Nożna jeśli o to chodzi to pomimo że dali jakieś info i tak jest to największe gówno i zniewaga dla piłki nożnej.  

 

I jest to tryb dla ślepych lujów .. Bramka 50M szerokości .. pff u know 

40 metrów * 

Opublikowano

Zmieniłem nazwę tematu, ponieważ tutaj nie ma jakiegoś porównania do piłki nożnej.

Ja osobiście zagrałem 5 bitew i potem mi się znudziło.

U mnie dokładnie to samo. Ciekawy pomysł, ale szybko się nudzi.

snjB5H.png

Opublikowano
Ja osobiście zagrałem 5 bitew i potem mi się znudziło.

Ja zagrałem 1 bitwę więc niech nie piszą że średnio każdy gracz zagrał po 13 bo pewnie nawet 20 % nie zagrało 13 

55aR3G.png

Opublikowano
Ja osobiście zagrałem 5 bitew i potem mi się znudziło.

Ja zagrałem 1 bitwę więc niech nie piszą że średnio każdy gracz zagrał po 13 bo pewnie nawet 40 % nie zagrało 13 

 

 

W 2 klasie gimnazjum uczą co to jest średnia ;)

Opublikowano
Ja osobiście zagrałem 5 bitew i potem mi się znudziło.

Ja zagrałem 1 bitwę więc niech nie piszą że średnio każdy gracz zagrał po 13 bo pewnie nawet 40 % nie zagrało 13 

 

 

Jprdl xDDD beka hahaha :D

 

Zmieńcie tą nazwę tematu

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...