Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wywoływanie dusz Dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wolałabym, aby dusze jednak nie istniały... albo istniały, ale w jakimś własnym zamkniętym świecie.

Wyobrażacie sobie, że bierzecie prysznic i patrzy się na Was kilka duchów? Haha :D

Jak chcesz to mogę zarzucić na siebie prześcieradło i popatrzeć jak bierzesz prysznic. ;)

@topic

Jak ostatnio brałem gałke muszkatołową to miałem parę duchów koło siebie , rozmawiałem z nimi itp... Do póki moja matka uznała że mnie opętało i zadzwoniła po wujka johny'ego, który napie*dalał mnie pół godziny krzyżem i topił w wodzie święconej... Więc nie polecam takich eksperymentów.

21515.jpg

Opublikowano

Jak chcesz to mogę zarzucić na siebie prześcieradło i popatrzeć jak bierzesz prysznic. ;)

@topic

Jak ostatnio brałem gałke muszkatołową to miałem parę duchów koło siebie , rozmawiałem z nimi itp... Do póki moja matka uznała że mnie opętało i zadzwoniła po wujka johny'ego, który napie*dalał mnie pół godziny krzyżem i topił w wodzie święconej... Więc nie polecam takich eksperymentów.

Hahaha ujebałem sie orzez cb lodem xDDDDD

Admin Cienia
Opublikowano

Opowiesz coś więcej? Jestem ciekaw. ;)

Nigdy nic nie widać, głównie kroki, piętro wyżej, wokół domu, raz 3 metry odemnie coś przebiegło, coś bo nic nie było widać, tylko panele się wyginały haha :) stuknięcie w okno się zdarzyło i dziwne uczucie że ktoś cie obserwuje, ale dziwne rzeczy działy się jak mój stary był mały, opowiadał o jakichś cieniach i też o krokach. ;p

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Jak chcesz to mogę zarzucić na siebie prześcieradło i popatrzeć jak bierzesz prysznic. ;)

@topic

Jak ostatnio brałem gałke muszkatołową to miałem parę duchów koło siebie , rozmawiałem z nimi itp... Do póki moja matka uznała że mnie opętało i zadzwoniła po wujka johny'ego, który napie*dalał mnie pół godziny krzyżem i topił w wodzie święconej... Więc nie polecam takich eksperymentów.

Haha po gałce zawsze jakieś pojebane tripy wchodzą xD

 

Odnośnie mnie, to ducha nie wywołasz, co innego demona.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...