Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPC Forum 09.08.14r. (sobota)


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

390601407201876313241.png

326331403730898291096.png

Zapraszam wszystkich kierowców na spotkanie organizowane przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 09.08.14r. (sobota)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: W wersji z forumowymi vinylami:

http://www.mpcforum.pl/topic/1261229-forumowe-vinyle/


 

702251403730898291096.png

 

1. Spotykamy się na miejscówce MRT:
http://mpcrt.kao.pl/miejsce-spotkan/

 

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

 

3. Sesja zdjęciowa.

 

4. Wyścigi kierowców:

- 2 wyścigi w klasie E

- 2 wyścigi w klasie D

- 2 wyścigi w klasie C

- 3 wyścigi w klasie B

- 4 wyścigi w klasie A

- 2 wyścigi w klasie S

 

5. Zakończenie imprezy.

 

 

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

 

Serwer: ts3.hybridagaming.pl

 

Kanały VIP: VIP.1

 

SubKanał: Gramy w NFS World APEX-EU

HB5fLf7.png

Opublikowano

suuper napewno bede ;)

czekalem na taki zlocik ;) robcie je czesciej tak jak kiedys zapowiadales ze co weekend bedzie a tu dupa ;(

76561198125755300.png

Opublikowano

O to nie musisz się martwić :)

Zawsze znajdzie się ktoś do wspólnej, czystej rozgrywki, gdzie liczy się tylko dobra zabawa.

Chyba że znowu wpadnie ta pałka co ostatnio i będzie darł ryja nawet jak dotkniesz go lusterkiem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...