Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPC Forum 02.08.14r. (sobota)


KapienPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lamborghini_murcielago_lp640_nfs_world.j

326331403730898291096.png

Zapraszam wszystkich kierowców na spotkanie organizowane przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 02.08.14r. (sobota)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: Lamborghini


 

702251403730898291096.png

 

1. Spotykamy się na miejscówce MRT:
http://mpcrt.kao.pl/miejsce-spotkan/

 

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

 

3. Sesja zdjęciowa.

 

4. Wyścigi kierowców:

- 2 wyścigi w klasie E

- 2 wyścigi w klasie D

- 2 wyścigi w klasie C

- 3 wyścigi w klasie B

- 4 wyścigi w klasie A

- 2 wyścigi w klasie S

 

5. Zakończenie imprezy.

 

 

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

 

Serwer: ts3.hybridagaming.pl

 

Kanały VIP: VIP.1

 

SubKanał: Gramy w NFS World APEX-EU

 

 

 

663871406351646291096.png

Na zlocie będzie konkurs na najładniejsze malowanie samochodu.

Tematyka: Dowolna

Nagroda: 4x 10 Lubię to.

 

TESTERPL11.png

 

 

exLider MPC Racing Team | exWeteran MPC Racing Team | exRedaktor Gier Samochodowych

Opublikowano

Spoko, raczej będę :D , ale mam problemy z laptopem, bo mi się przegrzewa i wyłącza, więc jest szansa, że będzie mnie wywalać :\

Opublikowano

Tym razem będę :P chyba, że po chamsku mi neta wyłączą, jak to kochana Netia potrafi zrobić <3

Ja dzisiaj miałem awarię internetu. Zdarza się, nic na to się nie poradzi.  Najlepszym rozwiązaniem jest internet mobilny, na razie tylko lte można mieć bez limitu. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Super zlot, mimo braku odpowiednich aut bawiłem się wyśmienicie :). Na następnym zlocie pojawię się napewno, tym razem przygotowany ;) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...