Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowsze gry, szukam czegoś fajnego.


Niktos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio kupiłem nowy komputer, mam ogromne braki w nowszych grach. Z nowszych gier przeszedłem tylko serię Assasins Creed i Bioshock (Włącznie z infinity). Szukam fajnych gierek, nie obchodzi mnie czy to rpg fps czy cokolwiek. Które gry są warte zagrania, podrzućcie coś. Z góry dziękuję.

Opublikowano

Jakieś trochę mniej popularne tytuły? Wszystkie te tytuły widziałem i byłem nimi zainteresowany, poszukuje czegoś fajnego ale mniej popularnego.

Opublikowano

Nowe gry, na które trzeba troszkę poczekać:

 

-Wiedźmin 3,
-Doom 4,
-Lords of the Fallen,
-Dragon Age,
-The Division,
-Assasins Creed Unity,
-Bloodborne,
-Dead Island 2,
-BFHardline,
-Dying Light,
-Risen 3,
-Kingdom Come,
-The Order 1886,
-Far Cry 4,
 
 
Natomiast dobra gry w które możesz śmiało pograć już teraz:
 
-Far Cry 3
-WIedźmin 1,2
-Skyrim
-Nowy Assassin Creed
-Bioshock Infinity
-Call of Duty Ghosts <tutaj polecam TYLKO i wyłącznie single>
-Stalker Lost Alpha <za darmo, oddzielny mod stworzony przez zupełnie innych ludzi. Nowa grafika, zona etc.>
-Project Zomboid
-Darkwood
-Don't starve
-Risen 2
-Dark Souls 1, 2
-Dead Island
-Thief
 
Podałem Ci gry w moim klimacie, może coś Ci się przyda..
Opublikowano

Te gry sam przeszedłem i jestem zachwycony 

Saints Row IV

Dishonored

Far Cry 3

Hitman

Sniper Elite 1

Sniper Elite 2

Sniper Elite 3

Ojciec chrzestny® II - to na słabszy pc ale fajna jest

dodatkowo

Far Cry 4

 

 

Call of Duty Ghosts - nie polecam bo przeszedłem w 1 popołudnie :(

 

Na multi

i zamiast LoL'a polecam ci grę Smite 

 

 

@Niktos

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Te gry sam przeszedłem i jestem zachwycony 

Saints Row IV

Dishonored

Far Cry 3

Far Cry 4

Hitman

Sniper Elite 1

Sniper Elite 2

Sniper Elite 3

Ojciec chrzestny® II - to na słabszy pc ale fajna jest

 

 

 

Call of Duty Ghosts - nie polecam bo przeszedłem w 1 popołudnie  :(

 

 

i zamiast LoL'a polecam ci grę Smite 

 

Przeszedłeś Far Cry 4? O stary.. jesteś legendą?

 

Polecasz mu Smite jako gre Single, jesteś z*******y!

 

Przeszedłeś CoD: Ghosts w 1 popołudnie? To extra, bo przewidywalny czas kampani powiedziany przez developerów to 12 godzin, więc albo zmyślasz bajeczke, albo gowno wiesz o ghoscie i po prostu krytykujesz gre.. albo jestes noliffem i siedzisz 24/7

Opublikowano

 

Te gry sam przeszedłem i jestem zachwycony 

Saints Row IV

Dishonored

Far Cry 3

Far Cry 4

Hitman

Sniper Elite 1

Sniper Elite 2

Sniper Elite 3

Ojciec chrzestny® II - to na słabszy pc ale fajna jest

 

 

 

Call of Duty Ghosts - nie polecam bo przeszedłem w 1 popołudnie  :(

 

 

i zamiast LoL'a polecam ci grę Smite 

 

Przeszedłeś Far Cry 4? O stary.. jesteś legendą?

 

Polecasz mu Smite jako gre Single, jesteś z*******y!

 

Przeszedłeś CoD: Ghosts w 1 popołudnie? To extra, bo przewidywalny czas kampani powiedziany przez developerów to 12 godzin, więc albo zmyślasz bajeczke, albo gowno wiesz o ghoscie i po prostu krytykujesz gre.. albo jestes noliffem i siedzisz 24/7

 

Wes bo jeszcze takiego spamu na MPC nie było

Dopisałem poprawki nie przeczytałem tego co napisałem

a ghosta przeszedłem w popołudnie nie wiem ile może w 10 godzin ja czasem tyle siedzę jak jakąś fajną grę znajdę ale żadna gra tak szybko mi się nie skończyła 

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, stestuje wszystkie podane tutaj gry. Moglibyście polecić jakiegoś RPG'a typu wiedzmin 2, risen 2 ? Niestety nie przepadam za strzelankami, ale jeżeli mają fajną fabułę to potrafię nie wychodzić z domu przez kilka godzin lub nawet dni.

Obecnie zainstalowanych mam kilka gier i wszystkie to strzelanki, a chciałbym uciec do świata fantasy. Z góry dziękuję.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...