Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co najbardziej Cię drażni w grze?


Kelevra™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj możecie się 'wyżalić' co Was najbardziej w grze denerwuje.

A co mnie denerwuje?

  • Tak właśnie, przywłaszczanie sobie elit, tym samym ksucie.
  • Na mapkę na przykład poziomu maks 50 lvl wchodzi 150 by bić innych graczy i zyskiwać punkty honoru...
  • To, że od dłuższego czasu w Ithan najczęstszym zdaniem wypowiadanym przez 1/3 graczy jest: "Mogę prosić o błogo?"
  • To, że od dłuższego czasu w grze pojawia się dużo osób niepełnoletnich dzięki czemu zaniżają podział wiekowy całej grze...
  • Jak wiadomo osoby niepełnoletnie ( mam na myśli tu osoby o wieku typu 14,15,16 lat... No ogólnie gimbaza ) nie za bardzo umieją się wysławiać i lecą tylko teksty typu "PvP? Boisz się?"
  • Lagi :x

Teraz Wasza kolej :P

 

 

 

Opublikowano

  • Ludzie przerzucają eq z 2 konta i są kozakami.

Przychodzą na elitki z kontem "kolegą'' 500 lvli wyższym , żeby przypadkiem jej nie zabrano.

Gimbaza.

Pay 2 Win.

Atakowanie, lub mówienie "PvP"? Wal , a później okazuje się, że nasz przeciwnik jest w grupie.

Opublikowano

Automatyzacja, dodatki. To już nie to samo Margonem co w 2k10. Teraz wystarczy chodzić, tyle. Samo bije, samo leczy, wszystko robi się samo. Jak dla mnie te dodatki to zło.

Opublikowano

Zapomniałem wspomnieć jeszcze o tym:

 

wt7smg0jshdk.png

 

Nawet ignorowanie czasem jest bolesne więc w przypadku tego patusa, zastosowałem metodę "grp" :D

 

 

 

Opublikowano

  • To, że na świecie "Pandora" przyjdzie byle kto 80 lvl i ma eq za sł i cie zjedzie

Ktoś kto wnerwia: pvp? boisz się !

gdy na elitach jest masa osób

Gdy w nocy na świecie pandora idę na elite a tu ktoś podchodzi i padam

Dzieci w Ithan

To że mag na 60 lvl'u ma ponad 1k leczenia co turę To żarty jakieś ?

Ktoś kto bierze pvp leży i potem zabija cię swoją postacią z wyższym lvl'em i lepszym eQ: Np. raz stoje z kolegą ja mam 89 lvl a on 80 na wyznawcy a tu jakiś 90 z legendami i heroikami zaatakował nas potem padł i przyszedł 150 lvl i nas zabija


 

Opublikowano

Do gry zniechęca średnia wieku grających oraz ich wyjątkowo dziecinne zachowanie. Inne rzeczy da się zaakceptować.

Btw. Niektóre z powyżej wymienionych, denerwujących minusów gry to totalne brednie. Dodatki? To, że ktoś się leczy w walce? Pls

Arcymistrz
Opublikowano

Automatyzacja, dodatki. To już nie to samo Margonem co w 2k10. Teraz wystarczy chodzić, tyle. Samo bije, samo leczy, wszystko robi się samo. Jak dla mnie te dodatki to zło.

W 2010 też to było, ale w postaci margoextend.

 

@top

Ludzie, zachowanie, cyniczność gimbusów w to grających. 

Opublikowano

Nieogarnięte dzieci które piszą o pvp a jak nie chcesz to piszą tego typu że sie boisz i tak dalej 

x

Opublikowano

Ohhh, aż mi się przypomniało margonem z 2k7  <3 Stare stroje wojów, magów, łowcy ...  <3  Nie no, piekne czasy kiedyś  :P Teraz najbardziej wkurza p4w, wcześniej to gra nie miała sobie równych...   <3

21515.jpg

Opublikowano

W 2010 też to było, ale w postaci margoextend.

 

@top

Ludzie, zachowanie, cyniczność gimbusów w to grających. 

Ale nie było aż tak popularne, do tego nie było jakichś gównianych dodatków typu "Zmień wygląd strony" itp. Nie było też tego okropnego Wykrywacza Herosów, chodziło się wtedy z MargoPogromcą :D

Do tego to żebranie, aż doprowadza do płaczu. 

 

KIEDYŚ SIĘ KRÓLIKI ZABIJAŁO I SIĘ MIĘSO SPRZEDAWAŁO, ŻEBY SIĘ GDZIEŚ TELEPORTOWAĆ JAK HAJSU NIE BYŁO

 

a teraz?

"pożyczy ktoś 100k"

"da ktoś 10k"

Nie będę teraz nawet komentował tego, że na każdy level ze zwykłych mobów lecą jakieś looty warte po 1000-2000 i więcej. Wychodząc z wioski startowej miałem 50k, a kiedyś? Gra traci klimat, jak patrzę niekiedy.

 

Nawet nie będę komentował tego:

 

piękna pani całuje majuna rządzi

majuna rządzi całuje piękna pani

piękna pani całuje majuna rządzi

majuna rządzi całuje piękna pani

piękna pani całuje majuna rządzi

majuna rządzi całuje piękna pani

piękna pani całuje majuna rządzi

majuna rządzi całuje piękna pani

piękna pani całuje majuna rządzi

majuna rządzi całuje piękna pani

piękna pani całuje majuna rządzi

majuna rządzi całuje piękna pani

Jak grałem na majunie to tak cały czas było ;_;

Opublikowano

Ta gra zeszła dawno na psy a wczoraj się tym utwierdziłem w 100% osobiście odradzam aktualnej gry. Jeszcze kiedyś można bylo normalnie pograć teraz ta gra przerobiła się w 'kto ma lege ten wygra'. Taka jest aktualnie zasada, kiedyś UM i kozacko. Ostatnio na kuźni mnie palek 20lvli mniej zjechał zostawiając sobie 80%hp bo miał przywracanie w legendzie. Szkoda czasu i poświęcenia, ludzie tylko proszą o pieniądze, nie powiem znajdą się pomysłowi i fajnie to napiszą to czemu miał bym nie dać tych 200k na potki ale osoby typu co chcą 3m i potem spamią na PW ehh. Do tego dochodzi staż w grze który u niektórych ludzi jest tak długi że nie poznają świata realnego od prawdziwego. Spędzają w grze wszystkie możliwe chwile, wczoraj poznałem parę 15/16 latków która była ze sobą w świecie realnym ale spędzali czas w grze. Nie mówię że to złe, ale dziwne.

Grałem kiedyś i było inaczej, miałem przerwę 4 lata i ta gra jest po prostu nie do poznania. Po 3 miesiącach trzeba powiedzieć 'koniec'.

graphic.png
Opublikowano

Wkurzają mnie dzieci typu:

 

> " Das 10 k?"

> "porzyczyrz 100k? odam ci"

> "PVP" - bez zadnego znaku zapytania tak jakby to było w formie rozkazu....

> " lol mi cie wydajes tyle sł, pieniądze na eku" - przecież to moje pieniądze i mogę robić z nimi co chcę, po prostu takie dzieci vel biedaki or bękarty zazdroszczą i mają ból dupy, że ja mam coś czego oni nie mają i to w dodatku jeszcze ciebie potrafią wyzywać takie dzieci 10 letnie.... żenada

> " zbadaj stond, bylem pierwsy, dawaj solo pokonam ciebie mojim 16123512 lewelem" ....

76561198069051974.png

CPU: AMD Athlon 64 X2 4200+ 2,21 GHz

GPU: Nvidia GeForce 8600 GT

RAM: 2 GB

HDD:  SEAGATE 75 GB

Opublikowano

-kwadratowa walka z potworami

-brak animacji

-potwory stoją w miejscu 

-brak efektów skili

-małe mapki

-małe expowiska

-mało expowisk elit e2 małe miasta / 

-administracja w c***a leci

-wszystkie światy praktycznie takie same ten sam exp mapy miasta drop 

-administracja nic nie robi tylko robi jakieś serwery typu pandora zeby na dzieciach zarabiać dużą kase 

-durne eventy na które trzeba wydawać sł bo za darmo niema 

-eventy jedne i te same zamiast dać jakiś drop z potworków szkaty czy coś to ci jedno i to samo

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Opublikowano

Kilka naprawde wkurzających rzeczy w Margonem.

-Tacy ludzie co proszą o golda.

-Głąby które nie potrafią zarabiać kasy w margonem i kupują rzeczy za sł i za sł dokupują jeszcze sobie kase i przez to kupują hera.

-Gośćie którzy mają 5 komputerów i na 5 komputerach sobie np tytana bije ii tylko legi zbiera przykład http://www.margonem.pl/?task=profile&id=4459602 gośćiu ma pare takich kont po 5 leg i se bije na 5 komputerac orlice -.-

-Goście którzy po 00:00 Kokszą na elitach przechodząc na 100 lvl naprzykład na kotołaka itd.

-Brak animacji walka kwadratowa brak efektów skilli itd.

-Szybko sie nudzi

-Jest wiele denerwujących rzeczy w Margonem. Aż mi się nie chce wymieniać ich ale malutki przykład podałem. 

Opublikowano

Najbardziej drażnią mnie dzieci neo wiadomo o kogo chodzi, a druga sprawa to Administracja. Pamiętam jak gra dopiero ruszyła, był genialny stary silnik, grał kazdy w gimbazie praktycznie w tą grę i nie trzeba było jak teraz za większość rzeczy SŁ płacić. Gra teraz perfidnie jest zrobiona pod SŁ, każdy gracz który gra przynajmniej 2 lata wydał na tą gre 50zł min. (myślę że 95% ludzi tak robi) teraz nawet niema na jaką elitę iść, wszystkie obsadzone a jak się pójdzie to wiadomo red mapka i typy dedają swoim drugim kontem. Jeśli powróciłby stary silnik chętnie bym zagrał.

Opublikowano

-Wystarczy jedna legendarny item i nie masz szans, na zabicie

-Zbyt dużo "dzieci" którzy wydają miliony na SŁ

-Zachowanie Thinkera, mało kasy to zrobił serwer Pandora i chcę wprowadzić artefakty do gry, to w ogóle nie będzie miało sensu

-Ta gra jest na wszystko Pay To Win, za SŁ można kupić wszystko!

-PVP 10vs1

-Czerwone kropki w bardzo złych miejscach, nie ma w ogóle chyba zielonej kropki tam gdzie jest e2

-Dzieci którzy bawią się w "cyber s*x"

Opublikowano

Osobiście drażni mnie pewna MG która nie ma racji, ale jest uparta jak osioł i nie da sobie czegoś przetłumaczyć, bo jakby się przyznała do tego to straciła by twarz ;(

Opublikowano

- Za dużo dzieci

 

- P2W

 

- Ktoś pisze "pvp? Jestem sam" po czym okazuje się że ma w grupie dwóch 100 - lvlowców

 

- Szybko się nudzi

 

░........... ]▄▄▄▄▄▄▄▄

▂▄▅.........▅▄▃▂

Il...................]

◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...