Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] [Filmik] Zagrasz? Pomóż na stworzyć niepowtarzalny serwer lub całą się


King of Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchaj najlepiej gdy szukasz hosterów, budowniczych i techników napisz pod tematami które ci podałem niżej :)

Jeżeli sukasz maszyny (czyli hostera który ci tą maszynę by kupił) napisz tutaj lub takiego owego hostera znajdź!

http://www.mpcforum.pl/topic/439986-inne-szukam-hostazahostuje-serwer/page-8?hl=%2Bszukam+%2Bhostera#entry10754971

Jeżeli szukasz budowniczego to tutaj możesz znaleźć!


http://www.mpcforum.pl/topic/718613-inne-poszukujezostane-administratorem-moderatorem-budowniczym-serwera/

Jeżeli szukasz Technika (Programistę) to możesz go znaleźć tutaj!

http://www.mpcforum.pl/topic/790310-inne-szukasz-programisty-do-tworzenia-serwera-lub-oferujesz-takowa-pomoc-pisz-tutaj/


Setny Post! :)

d63.png

Opublikowano

@UP Szczerze mówiąc nie doglądałem filmiku do końca ponieważ jest trochę zamulające radził bym ci zmienić ten filmik :)

A co do pomysłów takie serwery jak ty mówisz już istnieją np taki HardPrison ;d

d63.png

Opublikowano

1.Serwery Prison to najnudniejsze serwery pod słońcem. Już RP, albo RL są dziesięciokrotnie ciekawsze. 

2. Opieranie się na jakimś filmie/grze/książce to strzał w stopę. Wielu ludzi próbowało i szczerze powiedziawszy tylko myHPsPL się udało (w przypadku H.Pottera), reszta jak zwykle - wielkie słowa, szumne zapowiedzi, a wyszło jak zwykle... "temat zamknięty"... 

 

Ogólnie zamiast brać się za coś wielkiego, co i tak nie wyjdzie, albo nie wytrzyma 2 miesięcy, popracuj dla kogoś, zdobądź doświadczenie, bo większość osób w Twoim wieku cechuje się słomianym zapałem. Zawrócisz ludziom d*** projektem, a potem nagle zmiana nastroju i koniec, żegnam etc. etc.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Aha spoko w sygnaturce masz "Szukam maszyny, budowniczych, techników pod sieć serwerów minecraft", czyli mam rozumieć że oni będą za ciebie odwalać brudną robotę, a ty będziesz się podawał za właściciela? Wątpie żeby coś z tego było, jak byś chociaż był w stanie sam maszynę zapewnić to tak, a tutaj djupka ;).

Opublikowano

Aha spoko w sygnaturce masz "Szukam maszyny, budowniczych, techników pod sieć serwerów minecraft", czyli mam rozumieć że oni będą za ciebie odwalać brudną robotę, a ty będziesz się podawał za właściciela? Wątpie żeby coś z tego było, jak byś chociaż był w stanie sam maszynę zapewnić to tak, a tutaj djupka ;).

Serio ty myślisz że ja bym nie budował i nic nie robił? Ja chce pomocy nie murzynów ;)

1.Serwery Prison to najnudniejsze serwery pod słońcem. Już RP, albo RL są dziesięciokrotnie ciekawsze. 

2. Opieranie się na jakimś filmie/grze/książce to strzał w stopę. Wielu ludzi próbowało i szczerze powiedziawszy tylko myHPsPL się udało (w przypadku H.Pottera), reszta jak zwykle - wielkie słowa, szumne zapowiedzi, a wyszło jak zwykle... "temat zamknięty"... 

 

Ogólnie zamiast brać się za coś wielkiego, co i tak nie wyjdzie, albo nie wytrzyma 2 miesięcy, popracuj dla kogoś, zdobądź doświadczenie, bo większość osób w Twoim wieku cechuje się słomianym zapałem. Zawrócisz ludziom d*** projektem, a potem nagle zmiana nastroju i koniec, żegnam etc. etc.

A gdybym wymyślił jakiś własny tryb i założył na razie tylko 1 serwer z tym autorskim trybem?

Opublikowano

@1361622928-U485574.png_Lewis_ i co z tego? Ważne że jesteśmy ogarnięci i chcemy stworzyć serwer który będzie miał graczy

Administracja która chodzi jeszcze do gimbazy jest zazwyczaj dziwna i nie dojrzała, grałem na wielu serwerach i uwierz mi da się poznać to, oczywiście to graczy strasznie odstrasza, musieliście mieć przynajmniej kilku dojrzałych administratorów którzy dali by to ogarąć, oczywiście musicie mieć autorskie pomysły oraz pluginy.

Ale sądząc po twoim ogłoszeniu "Szukam maszyny, technika" oznacza że serwer będzie słabo zrobiony na pluginach z netu oraz na jakimś no-dedyku, co już wchodzi w dział "Serwery Amatorskie". Wiem co mówię bo 3 lata temu miałem swój serwer i też chodziłem do gimbazy wtedy to co nie którzy gracze mieli bekę i odchodzili z serwera widząc "dzieci-adminów."

Polecam ci zrobić serwer max 40 slotowy, na jakimś hostingu a nie brać się za profesjonalne serwery.

Opublikowano

Słuchaj najlepiej gdy szukasz hosterów, budowniczych i techników napisz pod tematami które ci podałem niżej :)

 

Jeżeli sukasz maszyny (czyli hostera który ci tą maszynę by kupił) napisz tutaj lub takiego owego hostera znajdź!

http://www.mpcforum.pl/topic/439986-inne-szukam-hostazahostuje-serwer/page-8?hl=%2Bszukam+%2Bhostera#entry10754971

Jeżeli szukasz budowniczego to tutaj możesz znaleźć!

http://www.mpcforum.pl/topic/718613-inne-poszukujezostane-administratorem-moderatorem-budowniczym-serwera/

Jeżeli szukasz Technika (Programistę) to możesz go znaleźć tutaj!

http://www.mpcforum.pl/topic/790310-inne-szukasz-programisty-do-tworzenia-serwera-lub-oferujesz-takowa-pomoc-pisz-tutaj/

Setny Post! :)

Tutaj użytkownik podał Ci dokładną odpowiedź.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...