Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Zacinanie się gier podczas przytzymania jakiegokolwiek klawisza na klawiaturze.


logroPL

Pytanie

Opublikowano

Witam, cześć czołem!

Mam problem który wygląda tak.

Powiedzmy że gramy w C.S'a i trzymam strzałke/W żeby iść w przód, po pewnej chwili gra się zaczina, nie że jest biały ekran czy coś tylko łapie klatke na 3-4 sekundy i laguje tak do czasu puszczenia klawisza.

Z góry mówie że to nie wina klawiatury ponieważ to już trzecia z innej firmy.

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spróbuj do innego gniazdka USB (jeśli ona jest na usb) Sterowniki do karty graficznej najnowsze? jaki masz sprzęt?

Gniazdko nie.

Sterwoniki nie najnowsze. (nie wiem skąd wziąć wgl nazwę obecnych sterwoników i skąd wziąć aktualizacje tak owych)

z tyłu klawiatury pisze:SHARK SH970

Opublikowano

Z oficjalnej strony producenta wezmiesz sterowniki. Podaj jaki masz system i kartę graficzną.

Windows 7 ultimate - 64 bitowy

NVIDIA GeForce GTA 430.

Opublikowano

Z oficjalnej strony producenta wezmiesz sterowniki. Podaj jaki masz system i kartę graficzną.

Sterowniki zaktualizowane, komputer oczyszczony z jakiegokolwiek syfu, problem jest nadal.

Opublikowano

Problem rozwiązałem, wystarczy po prostu wyczysić komputer, przeskanować anty-wirusem, wyjebać wszystko co nie potrzebne, wyczyścić komputer od środka i zaktualizować wszystkie sterowniki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...