Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ograniczony Dostęp Lub Brak Ączności :/


xenex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POPRAWNA NAZWA TEMATU:

Ograniczony Dostęp Lub Brak Łączności :

 

dzis gram sobie w metka i logło ;/ dobra błąd podczas łączenia sie z serwem...

 

na dole ekranu pokazało sie "kabel sieciowy został odłączony" poruszałem kablem i OK- łączenie...łączenie...łączenie...łączenie... ... dobra wreszcie połączyo i co?

"Połączenie ma ograniczoną łączność lub brak łączności możesz nie miec dostępu do internetu lub innych zasobów sieciowych" no i co tera

 

p.S. może ma ktos gotowego DSN i domyslna do routera?

np. IP 192.168.1.3 (str to 192.168.1.100)

mask:255.255.255.0

IP2:[?]

domyslna:[?]

ale to tylko post scriptum...

 

 

ma ktos rozwiązanie do tego problemu??

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

masz problem u dostawcy lub server DNS szwankuje poczekaj troche powinno działac jak nie polecam sprawdzenie sprzetu pod wzgledem uszkodzenia kabla sieciowego

@edit to powinno sie przydac

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic340068.html

 

 

 

 

 

__________________________

Szukasz odpowiedzi...

 

...napisz może ją znam

 

 

Opublikowano

2xUP

 

patrzyłem troche wczesniej ale nic ;/

 

@UP popatrze

 

obydwaj macie po +

chociaż i tak nie działa :(

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Eee... Ja mam tak ciągle... Ale to mi nic nie robi. To chyba nie jest krytyczny błąd...

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

tez tak mam to nic nie zmienia

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

eee ok "niby jest " ale nie ma wogle połączenia z routerem :(

 

wie ktos jak pomóc??

 

bo ten brak internetu mnie tak denerwuje a na tym złomie nawet metin nie pójdzie

 

P.S. kilka razy @4UP-UP

 

taa ale ja nie mam nata i to ciągle jest a ten komp ma takiego muła że :(

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

czego restart??

 

router - był

komp - był

kabel - był

połączenie - było

ustawienia - było

system - było

 

a z telefonem może jak bedzie niewypał spróbuje

Oddajcie minusy! :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...