Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Spis nielegalnych i bardzo przydatnych modów na 9.2


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest szansa na wyłapanie bana za używanie np. "Smugi po pocisku"

a jeśli tak to jakim cudem mogą to wyłapać ?

Nie ma, chyba że w trakcie używania moda będziesz robił screeny i się nimi chwalił:-P Nie ma jednak co z tym modem przesadzać i kasować wszystkie arty w bitwie bo może się to wydać podejrzane.
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@D3stroyer Nie, ponieważ raczej nikt tego nie sprawdza a poza tym to też da się osiągnąć bez modów, więc mogliby dać wipe'a/bana niewłaściwej osobie i byłoby źle. Muszą mieć dokładne, konkretne, stuprocentowo pewne dowody - takie jak screenshot, a nie podejrzenia.

Opublikowano

co z tym aim'em? działa on? da się go uruchomić? ktoś wie jak? 

a i jeszcze jedno pytanko, czy istnieje jakis mod/hack na wh na minimapie? żeby było pokazane od poczatku gdzie są wszystkie czołgi? 

EDIT: o co chodzi z tym modelem kolizyjnym czołgów? pokazuje gdzie jest słabszy pancerz czy jak? i te kolory, mógłby ktoś wytłumaczyć? 

Opublikowano

5. Modele kolizyjny czołgów nie działa

 

i tak wgl to jak to działa ?

 

i dlaczego 1. Tundra jest zawirusowana?

Opublikowano

Czy 2,6,7,8,9,10 nie beda sie ze soba gryzly??

Ja juz mam ine mody w ktorych jest xvm jak sie ich pozbyc?

 

Musisz od nowa zrobić paczkę, bez xvm, ale wydaje mi się, że te mody będą się gryzły. Trzeba pokombinować.

Opublikowano

działa ten aimbot w końcu? wie ktoś jak go zainstalowac i odpalić? 

numpad 5 uruchamiasz.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Ymm, to wie ktoś jak włączyć tego AimBota? Podobno Num 5 , ale ja gram na Lapie i tego nie mam.

W pliku module_aim_bot.xml odnaleść linijkę Key_AimBot i zmienić na inny klawisz ja mam 38 czyli pod L. Naciskamy L i ustawiamy co chcemy full opcja, tylko celowanie lub brak.

<module_aim_bot>
<description>Aim Bot module</description>
<modules>
<module_aim_bot>True</module_aim_bot>
<module_progressive_aim>True</module_progressive_aim>
</modules>
<settings>
<Key_AimBot>38</Key_AimBot>
<enable_bot>True</enable_bot>
<enable_shooting>True</enable_shooting>
<ricoshet_angle>7</ricoshet_angle>
<shoot_dispression>0.7</shoot_dispression>
<skip_gun>False</skip_gun>
<bot_on_shoot_on>AIM bot - ON. , Autoshot. - ON.</bot_on_shoot_on>
<bot_on_shoot_off>Cel Bot - ON. , Autoshot. - OFF.</bot_on_shoot_off>
<bot_off_shoot_off>Aimbot - OFF. Auto rund. - OFF.</bot_off_shoot_off>
<indicator_aim_bot_x_delta>95</indicator_aim_bot_x_delta>
<indicator_aim_bot_y_delta>120</indicator_aim_bot_y_delta>
<indicator_font>verdana_medium.font</indicator_font>
<pre_depression_string> :</pre_depression_string>
<shoot_delay>0.2</shoot_delay>
<speed_interpolation>5</speed_interpolation>
<dir_interpolation>8</dir_interpolation>
</settings>
</module_aim_bot>

 

Ja osobiście poloecam

Opublikowano

a tego aima wklejam normalnie do res mods? wykrywalne to jest? 

 

0.9.2 do folderu res_mods. Raczej nie wykrywalne, ale jest szansa na bana.

Opublikowano

To skopiuj zawartość 0.9.0 do 0.9.2, najwyraźniej działa od tamtej pory.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...