Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od której wersji jest "przycisk" umożliwiający grę lan?


Dziabal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanko dotyczące wersji minecraft'a. Szukam i doszukać się nie mogę :( . Od której wersji, jest "przycisk" umożliwiający grę lan, bez stawiania serwera ręcznie? Jeżeli ktoś zna odpowiedź to bardzo proszę o szybki kom. Poboczne pytanko jest takie: Czy zna ktoś rozbudowaną paczkę modów na ową wersję lub wyższą ? Z góry dziękuję oraz LIKE za pomoc :)

Opublikowano

A masz może chwile czasu na wytłumaczeni/podanie linkow do launchera i serwera z tą samą wersją/poradnika jak to zrobić? Mam u sb. w domu dobry internet i 4 laptopy. Chciałem ze znajomymi pograć bo wow już się nudzi ale mniejsza o to. Chcę to w końcu zrobić, a już sił nie mam :(
P.S I tak leci like ^^

Opublikowano

A masz może chwile czasu na wytłumaczeni/podanie linkow do launchera i serwera z tą samą wersją/poradnika jak to zrobić? Mam u sb. w domu dobry internet i 4 laptopy. Chciałem ze znajomymi pograć bo wow już się nudzi ale mniejsza o to. Chcę to w końcu zrobić, a już sił nie mam :(

P.S I tak leci like ^^

 

Wpisz w necie TechincPack i wyskoczy Ci 1000 opcji

59495175307068268899.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...