Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sadzicie o nowym POLSKIM typie serwera? Fantasy Life


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strona 2. post:

1. No ale co ja zrobie jak nie mam programisty? Nawet gdybym napisal komus pomysl to nic nie bedzie za darmo :(

2. Tak jak u gry

3. lvlup? Fajny hosting, ale nic nie wiadomo o sponsoringu :/ mam fanpage 109 lajkuff, troche mi brakuje :P

4. Bralem pod uwage opinie ktore powstaja o serwerach P2W.

5. Az 1000? nie przesadzasz? ;) z kad ja kase wezne :P Napewno pozniej zwiekszymy sloty ale ich ilosc zalezy od ca$hu lub sponsoringu.

6. Glupie EULA ... czytalem 2 razy to co napisali i nic nie zauwazylem o ub, przeczytam jeszcze raz :/

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wlasnie cos zauwazylem nowego o nonpremium :( nie wiem czy to prawda bo to tylko z tamtego forum

Dozwolona opłata wejścia na serwer,

serwery mogą przyjmować darowizny od graczy,

można sponsorować serwery i je reklamować,

sprzedaż przedmiotów w grze jest dozwolona pod warunkiem, że nie wpływa ona na rozgrywkę,

nie można sprzedawać waluty serwerowej za walutę rzeczywistą,

nie można sprzedawać dostępu do stref serwera czyli np. /warp vip,

Nie można sprzedawać rang które np. mają /godmode,

nie można sprzedawać modów/pluginów

nie można też sprzedawać dopalaczy - np. Większy exp.

Do tego serwery nonpremium maja byc nielegalne​

Opublikowano

sorki za kolejny post :/

Serwer nie bedzie pewnie istniec. Dlaczego? EULA zablokuje nopremium serwery. Nie mam premki :( W ogole jaki hosting chcialby sponsorowac serwery w takiej chwili?! Skoro conajmniej polowa serwerow sie wypier**** to malo prawdopodobne.

Opublikowano

Pomysl zbieral sie ode mnie juz jakiegos miesiaca :)

Beda zwiezacki, mozna nimi byc ! (zamiast bycie potworem)

___________________________________________________________

wzywam @lvlup.pro do przeczytania tematu :P

Opublikowano

Zagrał bym na takim serweże

Potrzebujesz pomocy


 - Dodaj mnie do swojego tematu @uzo77


 Może jestem w stanie ci pomóc moje skype : uzo7771

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMrBionixHT To bedzie Mega Ultra Super Extra VIP :) 1 z 3 rang wyzszych do zdobycia, najlepsza, 1 ranga na 1000 graczy :) Bardzo trudna do zdobycia!

Mam pytanie: Czy moglbym nazwac VIP jak na MPC; [Przymiotnik]Member ?

Opublikowano

O to zmiany; podobajo sie?

Spawn na wyspie otoczonej woda, na spawn ukryte skrzynie z rzeczami regenerujacymi sie co 48h.

Co sodzicie?

Opublikowano

To sie ciesze, wyslalem wiadomosc do lvlup :)

A podoba wam sie pomysl z czarodziejem? Komendy, rozdzka ciskajaca piorunami, rozne efekty itd xD

Opublikowano

Nie mam CA$Hu na programiste, nigdy nie widzialem darmowego programisty...

Jest ktos mily i chce byc czescia wielkiej historii 1 polskiego serwera Fantasy? PW :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...