Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio zakupiłem sbota i chciałem potaxowac sobie chary lecz stary komp na to nie pozwalał wiec zakupiłem nowego. I tutaj zaczyna się cały problem niby komp fajny ale nie mogę odpalić 2 silkow nawet a jak się uda mam lagi.. Zainstalowałem wszystkie sterowniki do kompa. Tylko przy instalacji sterowników do karty graficznej wyskakuje coś ze windows nie zgadza sie na instalacje bo produkt nie ma ikonki windowsa i pyta się nas czy kontynuować czy zamknąć. Wybieram kontynuować. Potem odpalam silki wszystko niby pieknie az do chwili az wbija przynajmniej 2 chary Zaczyna się od lagow w city i kończy na tym ze po chwili dc dostają lub komp się resetuje bo niby karta graficzna za słaba.

Napisze jeszcze parametry kompa nowego:

Plyta glowna Gigabyte

Procesor amx phenom II x4 945 quad core (am3,95w)

Asus Radeon hd4650 1024mb ddr2/128b d/h/ pci-e

Hdd samsung 1tb

Actina ddr2 2048mb x2

zasilacz i-box ATx 400w sfan ce+pfc 24pin 12cm/fan

 

neta mam 4mb

System Windows Xp

 

Jeżeli wie ktoś czemu nie mogę odpalić kilku proszę o odpowiedz :) z góry dzięki

Opublikowano

Trudno powiedzieć ja mam neta 1Mb i dużo słabszego kompa a 2 do 3 silków bez problemu odpalam.

Możliwe że to przez grafikę. (może zmiana ustawień rozdzielczości w silku na 800x600 pomoże. (Ja tak robiłem ;p)

Spróbuj zainstalować universalne sterowniki do karty.

A i jeszcze jedno: kiedyś używałem programu do internetu cFosSpeed czy jakoś tak aby odpalić 4 silki :) może i tobie pomoże ale z 2 strony masz neta 4Mb a mi na 1Mb chodzą 3 ;p

Opublikowano

To że bład ci wywala przy instalacji to normalne mozesz bez obaw instalowac xD

I powiem ze karta graficzna jest nawet dobra. A zmiana rozdzielczosci przy słabym kompie sie opłaca :D

PS.

Jakis dziwny ten procek :D

dieg0.jpg

Pomogłem? daj 5* xD

Opublikowano

Jeszcze ja wtrące kilka słówek.

 

Ten cFosSpeed to pic na wode, to nic nie pomaga, a wręcz zamula.

 

Co do neta, jeżeli masz coś innego niż radiówka, to możesz mieć i 320kb/s i nie będziesz miał freeza przez neta czy tam dc.

 

 

Dam mały przykład:

Ja mam neostrade 640kb/s , 0 freza 0 dc przez neta.

 

Kumpel ma radiówke bodajże w orange 10mb/s i miał co chwile dc i frizy, że ruszyć się nie dało :P

 

 

@topic

Co do tematu, to nie wiem komp jest dobry powinno pójśc kilka silków luzem

Może źle zainstalowałes stery?;D

~~Crystal Silkroad~~ >>>>>>>>>> Azonicowned <<<<<<<<<<

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...