Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Profesjonalny Server PokeXgames.PL // GRAJ PO POLSKU // WŁASNY SILNIK // WŁASNY CLIENT // WIELE NOWOSCI // 100 % po polsku.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na serwerze dochodzi maksymalnie do 30 osób , poke ots'y upadły. Przestańcie kopać sobie dołek

  • 29 ONLINE

Nie zapominaj, że nie każdy ma ferie i większość teraz jest w szkole, więc to i tak dobry wynik :-).

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

 

  • 29 ONLINE

Nie zapominaj, że nie każdy ma ferie i większość teraz jest w szkole, więc to i tak dobry wynik :-).

 

a teraz 70 :/ prawda 2 lata temu wynik 120-150 byl norma, teraz mniej osob gra w pokemony :D ale to moze sie zmienic :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

serwer stoi a ostatni event był w lutym a mamy koniec marca ...
4 lata i jeden serwer, powinniscie stworzyć sektory jak  - biały - czarny - zółty - niebieski  - by każdy mógł znaleźć coś dla siebie a nie upchane wszystko na 1 serwerze 4 lata, wszystkie domki zajęte i ludzie po 200 leveli na każdym rogu.

Opublikowano

serwer stoi a ostatni event był w lutym a mamy koniec marca ...

4 lata i jeden serwer, powinniscie stworzyć sektory jak  - biały - czarny - zółty - niebieski  - by każdy mógł znaleźć coś dla siebie a nie upchane wszystko na 1 serwerze 4 lata, wszystkie domki zajęte i ludzie po 200 leveli na każdym rogu.

Byl kiedys Black I White nie sprawdzilo sie... Moze pomyslimy nad jakims ciekawym rozwiazaniem.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja osobiście nie polecam serwera ,  silnik  pobrany tylko zmieniony exp  i tyle ..... Gracze leniwi , ZERO pomocy od adminów. Jak nie masz minimum 80 lvl nic nie znaczsz.

Opublikowano

Ja osobiście nie polecam serwera ,  silnik  pobrany tylko zmieniony exp  i tyle ..... Gracze leniwi , ZERO pomocy od adminów. Jak nie masz minimum 80 lvl nic nie znaczsz.

Silnik rozwijany od 2011 roku "pobrany".. Co ja ci poradze ze cie nikt nie lubi "gracze leniwi".

Opublikowano

gosciu,ale wy tam nawet nie robicie eventow,updatow... pogralem miesiac to wiem,ze sie nic nie dzialo. Nawet was(gmow) nie widzialem

Opublikowano

gosciu,ale wy tam nawet nie robicie eventow,updatow... pogralem miesiac to wiem,ze sie nic nie dzialo. Nawet was(gmow) nie widzialem

czemu? Bo adm ma serwer gdzieś. Pisałem że padnie ;)
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...