Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Profesjonalny Server PokeXgames.PL // GRAJ PO POLSKU // WŁASNY SILNIK // WŁASNY CLIENT // WIELE NOWOSCI // 100 % po polsku.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

802061406746293913818.png

JUŻ NIEDŁUGO 3 URODZINY POKEXGAMES.PL
Oraz Nowy update WYSPY ORANZOWE!

Witajcie chciałbym wam przedstawić kolejny projekt realizowany przez sharp#team :
Czego możecie się spodziewać ?
Serwer będzie działać na naszym autorskim silniku PokeEvo 3.13 w spolszczonej kompletnie wersji (silnik jest na podstawie tfs 0.3.6pl1)
- Pokemony Kanto oraz Johto
- Wiele pokemonów shiny z ich własnymi nazwami np Jadeite Golem
- System wydobywania różnorodnych pokeorbów dzieki którym będziecie mogli zmienić swojego pokemona w shiny jeżeli posiadacie odpowiednia ilość
- Pływanie statkami do rożnych miast
- Podstawowe Systemy jak Latanie, Plywanie , Nurkowanie, Teleportacja, Order
- System Ditto : Pokemon Ditto moze zmienic sie w dowolnego pokemona na okreslana ilosc czasu
- System Smeargle działa tak samo jak ditto lecz nie zmienia wygladu (uczy sie ataków przeciwnika)
- Wiele rozbudowanych questów w wieloma misjami efektami rożnymi drogami do wyboru od czego zależeć będą dalsze misje.
- Liderzy sal którzy po każdej walce staja się silniejsi
- Wiele trenerów czeka na mapie aby wyzwać was na pojedynek
- Gra w 100 % po polsku jednak dla osób przyzwyczajonych do gry po angielsku nie bedzie to zaden problem ponieważ npc bedzie odpowiadał na hi, trade,yes,no oraz na polskie odpowiedniki czesc,handel,tak,nie (aktualnie wprowadzamy do gry polskie znaki)
- Unikatowy system leveli pokemonow, level jest bardziej nagroda ze dlugie expienie danym pokemonyme.
Client: Mocno zmodyfikowany otclient w wieloma ciekawymi opcjami
- Dzwęki podczas wykonywania różnorodnych akcji : otwieranie balla, scinanie drzew itp.
- Dzwieki w poszczególnych lokacjach czy questach
- Efekty graficzne mgła, woda, deszcz itp
- Panel pokemon w którym wyświetlone sa aktualnie posiadane pokemony ich % życia oraz po kliknięci wybrany pokemon wyjdzie automatycznie.
- Pokedex dzięki któremu szybciej znajdziecie wybranego pokemona chociażby po wyglądzie.
- TV system wraz z panelem sterowania , liczba widzów itp.
- Duel system zintegrowany z klientem
- 2 wersje klienta pod OpenGl oraz DirectX9 lub jeżeli nie posiadasz nic client renderować będzie wszystko za pomaca twojego CPU
Kilka Screenów na zachętę
Wersja Tibii: 8.54
IP: poke-evo.com
Port: 7171
Mapa: Mapa Własna
Parametry
Procesor: i5
Ram: 24gb
Prędkość łącza: 1024 mb/s
Raty serwera
Exp:
Cięzko to ustalic jest troszke inaczej naliczany.
Loot: 1
Magic level: nie ma
Skille: 1
Spawn: 1
Strona OTS'a: pokexgames.pl
Rejestracja: pokexgames.pl
Team: Sharp#Team
Kontakt: pokexgames.pl/st/
Serwer został stworzony oraz jest hostowany przez Sharp # Team

Użyłem generatora by ekipa Mateq'a

 

 

813891406746416913818.png

481861406746556913818.jpg

771781406746560913818.png

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurde, bym zagrał ale nigdy nie oglądałem pokemonów xD

To Ty dzieciństwa w takim razie nie miałeś xD.

Serwer polecam, administracja zna się na rzeczy jednak jak każdy - hajs, hajs, hajs.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Tylko szkoda, że mało ludzi gra, jednak jakby było ponad 100 to było by to ciekawsze 

                                                                     graphic.png

Opublikowano

Tylko szkoda, że mało ludzi gra, jednak jakby było ponad 100 to było by to ciekawsze 

Polowa z tego jest wiec zle niema :D w czasach swietnosci 100 to byla norma, tylko server mial expa x20 kazdy mial legende i moim zdaniem taka gra tracila sens, dodam jeszcze ze to bylo z 2 lata temu teraz juz zainteresowanie pokemonami spadlo, ale po wakacjach jak zwykle cos ruszy a szczegolnie po naszym updacie 1.9 nad ktorym wlasnie pracujemy.

Pozdrawiam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

p2w dziekujemy i wypi****

Jak sie grac nie potrafi... z top 10 jest wiele osob ktore nie maja zadnej histori SMS...

 

Po 2 a po ch*uj stawiac server? Jeszcze mamy moze kase w niego wladowywac i cieszyc sie ze dzieci graja i sprawia im to radosc?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

paczę w sms shop a tam unban.... dziękuje do widzenia.. poco dawacie bany jak można je usunąć ? aha zapomniałem hajs musi być 

Ktos kto kupi unabana to musi byc zajebiscie "mondry", ale fakt kasa tez musi byc :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...