Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

xxx - NIE AKTUALNE 

Edytowane przez eSejusiek
  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam: kogoś do wspólnej gry.
Global: -
Serwer: ELITEMT2
Królestwo: -
Mój level: 104
Moja profesja: MENTAL/BODY
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: -
Kontakt: PW
Inne: mógłbyś posiadać mikrofon. :v

Opublikowano

Szukam: Ekipy +/- 4 osób.
Global: Tak
Serwer: Obojętnie
Królestwo: Obojętnie
Mój level: 1 - zaczniemy od zera
Moja profesja: WP / BODY / MENTAL / SMOK
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: od 1 w górę (wolę zagrać od 0)
Kontakt: 
SKYPEarrow-10x10.png: xffaun

 

Uwagi: 

Chciałbym proszuszyć to ,iż mam 13 lat i jestem bardzo ogarnięty. 

Flippy_animation_test_by_Jasminator.gif

Opublikowano

Szukam: Fajnej ogarniętej gildii

Global: Tak

Serwer: Etolin

Królestwo: Jinno

Mój level: 83 i 76

Moja profesja: mental i body

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: Level nie ma znaczenia.

Kontakt: Prywatna wiadomość na MPCForum

GG: -

Skype: -

*Opcjonalnie: Mam ts :) oraz słabe EQ (zaczynam grę po roku przerwy)

Szukam pomocy w: gildii głównie chodzi o ceny bo znając życie przez rok sie duzo pozmieniało.

Opublikowano
Szukam: Osoby która pomoże mi z EQ

Global: Tak

Serwer: Obojętne

Królestwo: Bez różnicy

Mój level: 1+

Moja profesja: Body

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: +1

Kontakt: PW

Opublikowano

Szukam:  Ludzi do gildii na serwerze ishya.pl  ( STARTUJE 30.01.2015)
 

Global:  Prywatny serwer ishya.pl


Serwer:  Prywatny serwer Ishya.pl


Królestwo: Wybierzemy jak będziemy w komplecie lub wcześniej


Mój level:   START 30.01.2015


Moja profesja: ZOBACZYMY WSZYSTKO WYJDZIE W PRANIU

 

Dodatkowe informacje  : 

 

- ONLY TEAMSPEAK 3

- MUSI BYĆ FULL BEKA I ZGRANA EKIPA 

 

Kontakt:

 

GG: 37681057

Prywatna wiadomość tutaj (jestem rzadko) 

 

 

!!! AKTUALNE !!!

Opublikowano (edytowane)

Szukam: Kolegi do gry
Global: nie
Serwer: drejkon eloth lub Ravias2 lub ine :)
Królestwo: obojekne
Mój level: 1 zależy
Moja profesja: nija lub sura bm
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1lvl dalej
Kontakt: gg-52737724

Edytowane przez Cortar12345

Opublikowano (edytowane)

Szukam: Kolegi/kolerzanki/ekipy

Global: nie

Serwer: balmora s2

Królestwo: sie dogada

Mój level: 1+

Moja profesja: sie zobaczy

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1+

Kontakt: mpc pw

GG: -

Skype: -

*Opcjonalnie Mam mikro ts3 i szukam znajomych na start serwera

Szukam pomocy w:

Edytowane przez zabolek5g
Opublikowano

Szukam:Ekipy/gildii do wspólnej gry.
Global: Nie
Serwer:ishya.pl - startuje 30.01.15
Królestwo:Uzgodnimy 
Mój level: 0 
Moja profesja:Sura wp <3
Minimalny level przyjaciela/pomocnika:0
Kontakt:TS , mpc 
GG:11571360

*Opcjonalnie
Szukam pomocy w:Kręceniu beki:) 

Opublikowano

Szukam: Kolegi/kolerzanki/ekipy
Global: nie
Serwer: Demilus.pl
Królestwo: Shinsoo
Mój level: 128+
Moja profesja: BM
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1+
Kontakt: mpc pw/ts3
GG: - 51446334
Skype: -
*Opcjonalnie Mam własny serwer Ts3, więc z tym nie ma problemu.
Szukam pomocy w: 

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Szukam:Ekipy [ja robię ]
Global:Nie.
Serwer:Server balmora s2
Królestwo:Jinjio
Mój level:0   start servera 30.01.2015
Moja profesja:Wojo body
Minimalny level przyjaciela/pomocnika:0
Kontakt:Ts3 . forgame.pl kanał 105 pokój rekru on
GG:nie
Skype:nie
 

Opublikowano (edytowane)

Szukam: Kolegi/koleżanki/ekipy
Global:Nieee!
Serwer:Jakiś nowszy tak 3+/- miech najstarszy! lub ( 2 wyjątki emerytów, gdzie mogę zagrać: możliwy imetin lub virtualmt2)
Królestwo: obojętne
Mój level: 1lvl
Moja profesja: się zobaczy.
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1lvl
Kontakt: pisać na forum, mam także ts3, skajpaja, gg.
GG:mam, ale normalnie nie korzystam.
Skype:  yes, ale to potem jak coś.
*Opcjonalnie: szukam kogoś 17+ sam mam więcej,
Szukam pomocy w: graniu :D szukam ludzi z poczuciem humoru/ bez spiny.

Edytowane przez kubatoja
Opublikowano (edytowane)

Szukam: Ludzi do wspólnej gry
Global: Tak
Serwer: Negros, ew. TBD (do ustalenia)
Królestwo: Chunjo (najlepiej) (do ustalenia)
Mój level: (brak)
Moja profesja: Sura WP
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: bez znaczenia
Kontakt: PW, GG
GG: 46537855
*Opcjonalnie: TS3 (niekoniecznie, ale pisać to lipa), Preferowane postacie do wspólnej gry: Mental, Szaman, Likan.
Szukam pomocy w: grze, expieniu, dropieniu

Edytowane przez tysznio

o0b2v8.jpg

Opublikowano

Szukam: Ekipy 4+/-     ///   Kolegi   ///  Koleżanki
Global: Do Ustalenia
Serwer: Do Ustalenia
Królestwo: Do Ustalenia
Mój level: Fajnie było by zacząć razem od zera
Moja profesja: WP lub Archer (zależy od serwera)
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: Mile widziane zaczęcie razem od zera
GG:  52605929

Opublikowano (edytowane)

Szukam: kogoś do wspólnej gry.
Global: Negros
Serwer:--------
Królestwo: Jino
Mój level: 41, Mogę zacząć od nowa.
Moja profesja: BODY
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: ----
Kontakt: PW lub gg 6473951
Inne: skype mile widziane.  Raczej wolałbym nie grać z ludźmi w przedziale wiekowym 10-16lat

Edytowane przez kubexs

mappers.png

Opublikowano

Szukam: Kogoś do wspólnej gry.

Global: -

Serwer: Invoria s2

Królestwo: Shinsoo

Mój level: 40+

Moja profesja: SMOK

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: -

Kontakt: PW

Inne: Komunikator głosowy.

Opublikowano
Szukam: Koleżanki do Gry ;* Szamanka Buff 

Global: TAK

Serwer: Negors

Królestwo: Shinsoo

Mój level: 82

Moja profesja: Wojownik Mental

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: Fajnie jak byłby czym największy ale mogę pomoc w expie od 1 :)

Kontakt: PW

GG: 33979791

,,Bo najlepiej gra się zespołowo,,

Opublikowano

Szukam: Ekipy 4+/-     ///   Kolegi   ///  Koleżanki

Global: Do Ustalenia

Serwer: Do Ustalenia

Królestwo: Do Ustalenia

Mój level: Fajnie było by zacząć razem od zera

Moja profesja: WP lub Archer (zależy od serwera)

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: Mile widziane zaczęcie razem od zera

GG:  52605929

Zapraszam  na serwer  http://vedismt2.pl

Opublikowano

Szukam:- pomocy/kumpla do gry

Global: - raczej tak aczkolwiek zagraniczny

Serwer:- metin2.sg

Królestwo:- shinsoo ( do zarobku) oraz jinno ( w jinno główne konto)

Mój level:- 0

Moja profesja: - body i mental

Minimalny level przyjaciela/pomocnika:- 0

Kontakt:

GG:- 45910285

Skype:

*Opcjonalnie - najlepiej jakby osoba miała juz tam jakies konto i pomogła mi sie tam zaznajomic w cenach itp i podexpic oraz tylko początkowe eq +6 a o reszte juz sb sam zadbam

Szukam pomocy w:

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Szukam: Osoby/osób do wspólnej gry

Serwer: Raczej prywatny lub zagraniczny global (WoM2 np.)

Królestwo: Obojętnie

Moja profesja: Szaman heal/smok

Kontakt: Prywatna Wiadomość na forum

*Opcjonalnie steam: freezeq33

Opublikowano (edytowane)

Szukam: Osoby/osób do wspólnej gry

Serwer: Raczej prywatny lub zagraniczny global (WoM2 np.)

Królestwo: Obojętnie

Moja profesja: Szaman heal/smok

Kontakt: Prywatna Wiadomość na forum

*Opcjonalnie steam: freezeq33

Właśnie pobieram WOM2 :) Także odezwij sie na gg 45910285 i mozna pograc razem ;) bo mam do wyboru wom i sg

Edytowane przez xTor3nTxMT2

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano (edytowane)

Szukam: osób do gildii
Global: nie
Serwer: szukamy ale w przyszłości Vesteris
Królestwo: nieustalone
Mój level: brak danych
Moja profesja: Sura BM
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: brak danych
 

Kontakt:
GG: 52508437
Skype: mariusz.alfa2000
*Opcjonalnie
Szukam pomocy w: brak danych

 

Od siebie dorzucam naszą skromną prezentację z jednego z serwerów, oto ona:

 

 

 

 

by6ee8p1q62q.png

 

 

 

kzr0jfltcro8.png

Każda nowość opisana w prezentacji będzie zaznaczona kolorem fioletowym, takowe zaznaczenie będzie utrzymywało się przez 3 dni.

 

 

lut8yo36nf5t.png

Jeżeli już mamy zamiar rekrutować nowych członków to wypada opowiedzieć o strukturze naszego zespołu.
Gildia powstaje, by zjednoczyć graczy zabawnych, umiejących wyciągnąć śmieszne aspekty z byle czego. Graczy, którzy mają dystans do siebie jak i do gry, jak również osoby obyte z grą, doświadczone i potrafiące naprawdę wiele osiągnąć na serwerze.
Nie tolerujemy w gildii chamstwa, dziecinady i "trollowania". Osoby nie umiejące dostosować się do naszych zasad niech nie proszą po prostu o przyjęcie - nie ma sensu zawracać sobie i nam głowy. W naszym teamie panuje zgrana, miła, przyjazna i sympatyczna atmosfera a każdy gracz przeważnie służy pomocą. Gildia powstaje tutaj prawie od podstaw, mimo swojego doświadczenia jako lider, posiadam chęci i dużą motywacje do gry na tym serwerze jak i do osiągnięcia jak największej ilości sukcesów wraz z moim znajomym ze starej ekipy (BBS). Gwarantujemy wam świetną zabawę i dużo przyjemnych chwil spędzonych w jakże szlachetnym gronie!

 

 

cnp64sm922zi.png

Lider: Alfa2000

Zastępca: BBS

Pozostałe osoby, które zawitały wraz z nami na ten serwer od początku i zajmują specjalne miejsca w naszej gildii:

Hequito^^, Prokurator, Sanhi

 

Królestwo: Chunjo

 

 

claz86kiub5y.png

Tutaj będą przedstawione informacje na temat naszych przeprowadzonych potyczek wojennych, oraz gildie z jakimi walczyliśmy.

 

Wygrane:

Zremisowane:
Przegrane:

 

Gildie z którymi walczyliśmy:

 

 

f6b1t5rgj9pg.png

Rekrutacja jest aktualnie otwarta
By dostać się do gildii na samym początku należy sprawdzić czy spełniasz wymagania podane w dalszej części prezentacji. Jeżeli wszystko się zgadza i jest w porządku należy napisać pod tematem zgłoszenie, w którym zawarte będą podstawowe informacje na wasz temat, tj. wiek, imię, doświadczenie oraz kilka zdań od siebie. 
Im więcej uwzględnicie informacji na swój temat tym lepiej dla was, gdyż miejsca w gildii są ograniczone. 
Jak już wspomniałem nie ma nieograniczonej ilości osób w gildii. Pierwsze 20 osób będzie miało łatwiej, by się dostać. By uniknąć masowej ilości graczy w gildii ilość w sumie przyjętych członków w gildii ustaliliśmy na liczbę 30. Pierwsze dwudziestka - wiadomo, kolejna dziesiątka to osoby, które będą przeprowadzane przez naszą "selekcję". 
Odbywa się ona poprzez przedstawienie ekwipunku oraz walka z jednym z naszych czołowych graczy. Po tym wszystkim zostanie podjęta decyzja o przyjęciu do gildii.
Po pierwszych kilku lub kilkunastu dniach odbędzie się jeszcze jedna selekcja graczy, która wyeliminuje osoby nie radzące sobie z naszym poziomem gry mimo naszej pomocy.

 

 

nr6y23eajx6l.png

Do zaoferowania nowym członkom gildii mamy kanał gildyjny w specjalnej strefie stworzonej specjalnie na potrzeby naszego teamu. Kanał jest poza serwerowym teamspeakiem co gwarantuje stabilność kanału. Częste wojny to kolejna rzecz od nas dla was. Nie będą one robione, by piąć się do góry, ale, by zrobić małą rozróbę dla wyładowania wszystkich negatywnych emocji. Wojny będą umawiane dużo wcześniej. Mili, przyjaźni i pomocni gracze to też wielki atut naszej gildii na, który możecie liczyć po dołączeniu. Poza tym nie spotkacie się w gildii z jakimikolwiek konfliktami, jeżeli jakimś cudem, by się on zdarzył szybko zostanie wyjaśniony. Oferujemy wam również zabawy i konkursy gildyjne, które często będą nagradzane cennymi przedmiotami. Organizowane one będą po, to by umilić czas spędzony w naszej drużynie. 
Poza tym wszystkim aktywność - o to nikt nie musi się martwić. Każdy członek gildii będzie z aktywności na teamspeaku i mniej w grze rozliczany, więc nie sądzę, by były z nią problemy

 

 

4a7g9u8v4b80.png

Wymagamy od was ukończonego 16 roku życia - nie mówcie mi, że niektórzy 13-latkowie zachowują się dojrzalej niż 20-latkowie - ja to wiem. Wiek ustalony jest taki, nie inny i myślę, że tłumaczenie jest tutaj zbędne. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest dla mnie posiadanie programu "TeamSpeak3" oraz kompletnego sprzętu audio potrzebnego do pełnej komunikacji poprzez ten program, stawiamy na dobre kontakty między członkami - nie wyobrażam ich sobie bez rozmów na TeamSpeak'u. 
Wymagamy również od was dojrzałości psychicznej, nie potrzebujemy osób zachowujących się, jak bydło. Jak już wcześniej wspomniałem wymagam od was przede wszystkim aktywności, jak będzie to działało opiszę w dalszej części prezentacji. Naturalnie, by dołączyć do gildii potrzebujecie dużych umiejętności gry i obszernej wiedzy na temat tejże gry, mimo , że nie będziemy się zbyt specjalnie starać o topke to nie oznacza, że nie chcemy podbić w pewnym sensie serwera. Osoba, która będzie chciała dołączyć do gildii nie może być dziecinna, chamska, natrętna i konfliktowa.

 

 

44569s70l1oc.png

Każdy członek gildii będzie rozliczany ze swojej aktywności bardziej na TeamSpeaku niż w grze. Zależy mi w większym stopniu na dobrych relacjach między członkami niż na wysokich poziomach czy topce. Dlatego też ustaliłem limit 3 dni jako okres w jakim może was nie być bez podania wcześniej przyczyny nieobecności. Po upływie 3 dni (72h), w momencie gdy nie została podana przyczyna gracz zostanie wydalony z gildii, oczywiście z możliwością powrotu jeśli wyjaśni powód nieobecności. Prosiłbym dlatego wcześniej informować mnie o takich sytuacjach. Proszę was by nie oceniać mnie jako "sztywniaka", "krawaciarza" - nie jestem nim.
Po prostu zależy mi na dobrej ocenie gildii i bardzo dobrym kontakcie między graczami.

 

 

od37vbytq5h6.png

Nie chcemy reklamować serwera TS'a, na którym posiadamy swoją strefę, gdyż nie jest to serwerowy. Z tego powodu wszystkim chętnym informacje na temat TeamSpeak'a podam w prywatnej wiadomości.

 

 

py9t3i9fo79c.png

1. Alfa2000 - lider

2. BBS - zastępca

3. Hequito - VIP
4. Prokurator - VIP

5. Sanhi - VIP

 

 

j01cutqei12j.png

Wbrew pozorom nie ma dużo czytania - jak niektórzy twierdzą. Za każdym razem staram się zaprezentować gildię jak najlepiej tylko potrafię i podchodzić do tego jak najbardziej poważnie. Opisałem chyba wszystkie istotne rzeczy, jeśli nie uwzględniłem czegoś dla was ważnego proszę zapytać pod tematem - odpowiem na 200% smile.png
Mam nadzieję, że prezentacja się podobała. Najlepiej będzie gdy wszystko sprawdzi się na własnej skórze.
Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco oraz życzę wielu sukcesów na serwerze!
Zapraszam serdecznie, jesteś gotów?
 
 
Prezentacja wykonana przez studio graficzne L&A.
Właścicielem grafiki oraz oficjalnym właścicielem gildii oraz prezentacji jest Alfa2000.
Bezwzględnie zabraniam kopiowania jakichkolwiek treści prezentacji!

Edytowane przez Alfa2000
Opublikowano

Szukam:- pomocy/kumpla do gry

Global: - raczej tak aczkolwiek zagraniczny

Serwer:- metin2.sg

Królestwo:- shinsoo ( do zarobku) oraz jinno ( w jinno główne konto)

Mój level:- 0

Moja profesja: - body i mental

Minimalny level przyjaciela/pomocnika:- 0

Kontakt:

GG:- 45910285

Skype:

*Opcjonalnie - najlepiej jakby osoba miała juz tam jakies konto i pomogła mi sie tam zaznajomic w cenach itp i podexpic oraz tylko początkowe eq +6 a o reszte juz sb sam zadbam

Szukam pomocy w:

 

 

Nadal aktualne 

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano (edytowane)

231031423494198962891.png

 

Szukam:Osób do wspólnej gry
Global:Tak
Serwer:
Tortuga
Królestwo:Jinno
Mój level:1+
Moja profesja:Mental
Minimalny level przyjaciela/pomocnika:1+
Kontakt:PW

Dodatkowe wymagania i info -->

*Opcjonalnie: Witam poszukuje osób z doświadczeniem ( tzw. starych wyjadaczy , najlepiej pamietających lata 2k08/09 ) wiążę się to z tym że chciałbym zagrać na PL'u po kilku letniej przerwie  (były w tym czasie próby powrotu ale nic z tego nie wynikło i wreście stwierdziłem że zostawie to . Jak widać Metin2 to nałóg i to całkiem niezły więc znów o tym pomyślałem i odpowiedziałem sobie że tym razem na poważnie do tego podejde jak nie wyjdzie to dam sobie spokój z tym globalem ) i dlatego lepiej mieć przy sobie na takim starcie/powrocie dobrze dobraną ekipę według własnego widzimisię :) . Takie kilka wymagań dodatkowych ...

  • Wiek:Minimum 18+
  • Mój wiek :Rocznikowo 19
  • Ts3 : Jestem za aby był obowiązkowy lepiej o kontakt etc. ale jeżeli nie to OK mi nie przeszkadza
  • O kulturze i innych tego typu pierdołach nie będę pisał bo każdy (może prawie każdy ) kto przeszedł przez okres głupawki lub jak kto woli "gimbazy" i wszedł w dorosłe życie to wie co i jak .
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Samokrytyka  , szczerość , poczucie humoru , >>>Sarkazm i ironia <<< :) ,
  • Normalność nudzi więc jeżeli jesteś w normie krajowej pod tym względem to wiedz że się nie dogadamy 
  • Zakres czasu na gre : Ogólnie w dzień ciężko jest u mnie z grą raczej godzinny wieczorne od 19/20 do 1/2 rano i czasami 6-10 z rana(+ nocki) więc jeżeli w chodz zbliżonych godzinach nie będziesz grać nie pisz bo bez zgrania nie ma sensu rozgrywka
  • Jeżeli chodzi o dziewczyny (18+ no tak kobiety :) ) --> Drzwi otawarte . Z doświadczenia wiem ze zaangażowania i determinacji im nie brakuje i wielu facetów mogłoby się uczyć . Na własnym przykładzie napisze że pierwsze eq pod wojny robiłem z podpowiedziami znajomego z gildii i naszej szefowej która kasowała nie jednego kozaka na starym poczciwym Monku . Może nie jest was kobiet dużo ale jak już się trafi pojedyńcza sztuka to w 80% przypadków jest skazana na sukces
  • I najważniejsze !!!! ---> Chcesz grać na modach ... wisi mi to sam nie jestem święty . Jak to mówia cel uświęca środki , graj na modach/IS/allegro dopóki bedziesz osobą z którą będzie się dobrze grało i miało się zaufanie do ów osoby nie obchodzi mnie czy kupiłeś sobie dany item  czy dropiłeś , etc przez rok aby zebrać kase na stal +9  czy latałeś na modzie i sr**eś na regulaminy twoja decyzja  .

Jeżeli chcesz do mnie pisać zastanów sie czy spełniasz ww wymagania jeżeli tak uderzaj na PW
 


 

 

P.S

 

Za wszystkie pomyłki i inne tego typu polonistyczne błedy przepraszam ale chciałem napisać to szybko ponieważ miałem wene twórczą a także za długość tekstu ale to było według mnie nieuniknione :D .

 

 

 
 

Wolnych miejsc 7

Edytowane przez EagleKM
Opublikowano

Szukam: Pomocy
Global: -------
Serwer: IshyaMT2
Królestwo: Jimmu
Mój level: 85+
Moja profesja: KAŻDA
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 80
Kontakt:

MPCforum: PW
GG: 10942439
Skype: ------

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...