Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam: Ekipy / ludzi do gry


Serwer: Ravia s2


Krolestwo: Jino


Moj lvl: 0


Profesja: WP/Mental


Kontakt: PW forum lub gadu 49296605


 

 

sygna.png

  • Odpowiedzi 476
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam: Ekipy do gry
Global: nie
Serwer: dreikon.pl, moze byc inny byle byl stabilny
Królestwo: ---
Mój level: ---
Moja profesja: preferuje dagger lub szaman smok
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1lv
Kontakt: [email protected]
GG: ---
Skype: meet.shisha
*Wymagania: aktywność na teamspeak, sprawne mikro oraz brak debilizmu.

Opublikowano

Szukam: Przyjaciół do wspólnej gry.
Global: Metin2.PL
Serwer: Etolin (S.52)
Królestwo: Chunjo
Mój level: 66
Moja profesja: Szaman Healer
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 65+
Kontakt: Forum.

Opublikowano

SG.png

cooltext1767200833.png

Metin2.SG i Polska gildia Neverland zaprasza do wspólnej gry w wymarzonym klimacie globalnego metina.
Obecnie mamy ponad 40 aktywnych osób, które należą do naszej gildii
w królestwie Niebieskim.
Nie zależy nam, by wziąć osobę do gildii, która za parę dni odejdzie z serwera, dlatego musisz dać nam powody do zaufania.
Nasza gildia to bardzo zgrany, pomocny i kulturalny skład, reszta polskich gildii może nam tylko pozazdrościć.
Oczywiście w naszym składzie nie brakuje obcokrajowców, możemy się pochwalić, iż w naszej gildii jest YouTuber, który dba o dobry wizerunek gildii.
Wymagamy, aby gracz miał zaawansowane pojęcie o grze, pragniemy, abyś był aktywny, kulturalny i miał do siebie dystans.
Wraz z Twoim postępem w grze pomożemy Ci, kiedy zobaczymy, ze starasz się pomagać gildii i grasz aktywnie.

Kontakt:

Metin2.SG

* VeRiSaTiS
* Carlota
* SaySomething

GG

* 19893089 - SaySomething

xs6r9vsw5kch.jpg

Opublikowano

Szukam: Przyjaciół do wspólnej gry.

Global: Metin2.PL

Serwer: Moim zdaniem razem to uzgodnijmy

Królestwo: Chunjo jak by tak można było :)

Mój level: 1

Moja profesja: Jeszcze się zastanowię

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1

Kontakt: Forum / ts

Opublikowano (edytowane)

Szukam - osoby do wspólnej gry. Koleżanki bądź kolegi

Global - Nie

Serwer - FunMT2 s2, Mortyriusz s2 (lecz ostatecznie nie miałbym też nic przeciwko jakby ktoś zaproponował inny serwer na którym aktualnie gra. Może akurat by mi się spodobał.Królestwo, profesja itp. wszystko to samo co napisałem poniżej)

Królestwo - Jinno

Mój level - jeszcze serwery nie wystartowały, ale zapowiadają się dosyć ciekawie. Zobaczy się jak to wyjdzie w praniu. Start jest przewidywany na dzisiaj (24.10.2014) na godzinę 18:00 - FunMT2 ,zaś na Mortyriusz 19:00 ale zapewne wejdę trochę później.  

Moja profesja - woj lub sura(co do sury to w 95% będzie to WP do dropu-expa. Najwyżej później się zmieni na BM o ile będzie się dało zmienić) Jeszcze nie mogę się zdecydować :3

Minimalny level przyjaciela - Obojętne ale najlepiej byłoby expić razem od zera. Dlatego najlepiej jakby się zgłosił ktoś przed startem - trochę po starcie. Ewentualnie zawsze można też zrobić nową postać.

Kontakt - PW tutaj na forum (Jakby ktoś pytał o ts3, skype itp. Niestety nie posiadam mikro.)

* +16, trochę wiedzy. Szukam kogoś uczciwego, szczerego, z pewnym dystansem do siebie

Szukam pomocy w - umilaniu wolnego czasu, stworzeniu własnej gildii no itp.

 

Mam nadzieje że ktoś napiszę ;)

Edytowane przez Sorata
Opublikowano

Szukam: fajnych ludzi do stworzenia ekipy na serwerze.

Global: ----

Serwer: Nevastia.pl

Królestwo: Chunjo

Mój level: 1

Moja profesja: Wojownik Body

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1+

Kontakt: Pw forum

GG: <---

Skype: Nie posiadam

*Opcjonalnie Posiadam TS3, wiek 15+, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o serwerze to zapraszam do mojej sygnatury, gdzie klikając na banner przeniesiesz się do tematu z zapowiedzią.

Szukam pomocy w: stworzeniu grona ludzi, z którymi miło będzie się spędzać czas na serwerze.

Opublikowano

Szukam: kogoś do wspólnej gry, popisanie w grze podczas expienia

Serwer: Zakrea.pl 31 paźdz start 17:00 medium 120 max
Królestwo:Shinsoo
Mój level: 1
Moja profesja: Healer i Smok
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1
Kontakt:PW
GG:12673835

Opublikowano (edytowane)

Szukam osób do gry na serwerze Ravia.eu s2, wymagany TeamSpeak3, sprawny mikrofon i mile widziana osoba która gra po nocach.

Zaczynam grę  31 października 2k14 w królestwie jinno, najprawdopodobniej będę grał bodziakiem.

Kontakt :

- email  [email protected]

- teamspeak   ssijpsu.pl lub shishaprojekt.pl   (jak kto woli ;)

 

po 24h gry dostałem perma.

Edytowane przez Shisha1
Opublikowano

Szukam: Ekipy do gry

Global: PL

Serwer: Samos

Królestwo: Jinno

Mój level: Właśnie dobijam kulke do 30 :)

Moja profesja: Bodziak

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1+

Kontakt: PW forum, Pw w grze : ZaHajsyBaluj

GG: ---

Skype:

 

 

Szukam ekipy z, którą można pograć, pogadać, każdy będzie miły i pomocny.

 

Mam 18 lat, pasuje mi ekipa 15/16+!

Mogą to być osoby na bocie. :D

W swoją postać na początek zainwestowałem 50zł, przez co mogę szybko rozwijać swój ekwipunek. :)

 

 

PW PW PW :D

 

 

AKTUALNIE AKTUALNE! PISAĆ NA PW

Opublikowano

Szukam:Osoby do wspólnej gry
Global:Nie
Serwer:obojętnie aby grało trochę ludzi na nim
Królestwo: -
Mój level: -
Moja profesja: -
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: -
Kontakt:
GG: 11298069
Skype: kubekwkubek25
*Opcjonalnie -
Szukam pomocy w: -

Opublikowano

Szukam: Ekipy do gry
Global: nie
Serwer: obojętnie, byle nie hard
Królestwo: obojętnie
Mój level: -
Moja profesja: obojętnie
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: -
Kontakt: 
GG: 39004562
Skype:
 

Posiadam ts i doświadczenie z metinem, na wielu serwerach można było mnie spotkać w Topce

Opublikowano

Szukam: Pomocy ( ekipy) do gry
Global: Tak
Serwer: Negros 
Królestwo: Jinno
Mój level: 1+
Moja profesja: Mental/wp
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1+
Kontakt: PW na mpc
GG: -
Skype: - 
*Opcjonalnie
Szukam pomocy w: wiadomo początki są zawsze trudne a negros to server na którym gra najwięcej ludzi dlatego szukam osób które mogłyby zaoferować jakąkolwiek pomoc . Wiadomo najbardziej zalezało by mi na lvlu :) Do hajsu sam się dorobie 

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Szukam: Ekipy ludzi do gry
Global: Tak
Serwer: Negros
Królestwo: Jinno
Mój level: 1+ dziś stworzyłem konto ( dopiero zaczne grać tak na "poważnie" jak znajde jakąś fajną paczke żeby umilić grę :) )
Moja profesja: Sura BM
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1+
Kontakt: GG lub w grze nick Podtlenek
GG: 41991651
Skype: -
*Opcjonalnie
Szukam pomocy w: ogólnie wspólna gra expienie możliwe że razem na niższych lv, wzajemne pomaganie w eq i takie tam, nie jestem tzn. sępem ani oszustem więc na pewno się dogadamy :)

Opublikowano

Szukam:Osoby do wspólnej gry

Global:Nie

Serwer:obojętnie aby grało trochę ludzi na nim

Królestwo: -

Mój level: -

Moja profesja: -

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: -

Kontakt:

GG: 11298069

Skype: kubekwkubek25

*Opcjonalnie -

Szukam pomocy w: -

Bump

Opublikowano

Szukam: Ludzi do gry, gildii
Global: Nie
Serwer: Nevaria, i inne <skład na dłuższy czas>
Królestwo: Chunjo
Mój level: Zmienia się:)
Moja profesja: Szaman smok
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: od 0 :>
Kontakt: PW
GG: 48970942
Skype: ------

 

Szukam osob do gry i wspólnej gildii. Chętnych i ogarniętych zapraszam na gg :>
 

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

Szukam:Ogarniętej ekipy/osoby do gry

Global:Obojętnie

Serwer:Obojętnie

Królestwo:Obojętnie

Mój level:0:P

Moja profesja:Sura WP

Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1

Kontakt:MPC

GG:11571360

Skype:-

*Opcjonalnie

Szukam pomocy w:Ogólnie żebym miał z kim pograć pokręcić bk z innych itd :D

Opublikowano

Szukam: Ekipy/Osoby do wspólnej gry :)

Global: Może być, ale wolę privy :) (nie 4fun ani PvP)
Serwer: Do ustalenia
Królestwo: Do ustalenia
Mój level: Gra od 0
Moja profesja: Smok, Bodziak
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: Od 0
Kontakt: Forum
GG: Nie posiadam
Skype: Nie posiadam

Opublikowano (edytowane)

Szukam:Ekipy/gildii
Global: Nie
Serwer:HammerMT2
Królestwo: Do ustalenia
Mój level: MAX
Moja profesja: Nie wiem jeszcze tego :)
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: MAX
Kontakt:PW na forum, Nick w grze "United" jesli nie bedzie zajety ^^
GG: Podam na pw
Skype: ----------
*Opcjonalnie
Szukam pomocy w: Robieniu eq itp.
 

Edytowane przez Mico08

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

Szukam: Pomocy / ekipy do wspólnej gry
Global: Nie
Serwer: Ravia.eu S2
Królestwo: Jinno
Mój level: 1
Moja profesja: Smok
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 1+
Kontakt:  PW na forum
GG: 45910285

 

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Szukam:Osoby do wspólnej gry
Global: Obojętnie
Serwer:obojętnie może być hard może być medium byle nie easy :D
Królestwo: -jinno/shinsoo/chunjo
Mój level: -1 :D
Moja profesja: -Dagger/Wp
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: -1
Kontakt:Tu forum pw jednak wole na gg
GG: 7690665

Opublikowano (edytowane)

Szukam: Funu/Zabawy/Wypadow na bossy/ Gry od 0
Global: Serwer do ustalenia /NIE PL

Serwer: Serwer do ustalenia /NIE PL
Królestwo: Preferuje Jinno

Mój level: Bedziemy grac od poczatku razem w grupie :)
Moja profesja: Zaleznie od serwera/ Preferuje buffa.
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: Bedziemy grac od poczatku razem w grupie :)
Kontakt: Skype: kacper.lemierz /MPCForum
GG:  Nie posiadam
Skype: kacper.lemierz
*Opcjonalkie

Tak jak pisze serwer do ustalnia.
Minimum 12 lat.
Nie potrzeba mutacji.
Sam przchodze mutacje.
Mam 14/15 lat.
Szukam pomocy w: Zabawie/ Wypadach na dungeony/bossy/wspolnej gry.

Edytowane przez SlabyGamer
Opublikowano

Szukam: Ziomeczka do wspólnej gry :D 

wiek nie gra roli :)
Global: NIE
Serwer: OBOJĘTNIE
Królestwo: OBOJĘTNIE
Mój level: 0
Moja profesja: Brak
Minimalny level przyjaciela/pomocnika: 0lvl
Kontakt: Pw na mpc forum
GG: : 46553945
Skype: h2edan
*O sobie

Mam na imię Daniel mam 15 lat i tyle starczy :D

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...