Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piszę Questy, Proste, Średnio Trudne, I Bardzo Skomplikowane.


swierzaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Na wstępie do moderatorów, chciałbym zaznaczyć, że jest to dział tworzenie serwerów i rzeczy z nimi związanych więc nie łamię regulaminu.

 

Ci którzy chcą mieć dobrze zrobiony i bardzo rozbudowany serwer zapraszam do współpracy ze mną. Zajmuję się pisaniem questów (Ty podajesz ja piszę). Czas realizacji zależy od stopnia zaawansowania questa.

Na tym świecie nie ma nic za darmo. Jako za trud włożony w pisanie questa, oczekiwałbym yangi na Metin2.pl na serwerze monastyr.

 

Jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać na pw. Jeśli zbierze się kilka osób i wyrażą zgodę na umieszczenie - questy będę wklejać jako post.

Boo: czyli prawie jak narodziny Frankenstein'a.

http://www.youtube.com/watch?v=UXBdZu82-9A

Opublikowano

tyle, że ja oferuję questy które są dość skomplikowane, a nie każdy potrafi taki napisać. Te co Wy wszyscy dodajecie, można napisać w 5-10 minut.

Jeśli komuś zależy na super serwerze to oferta dla niego.

Boo: czyli prawie jak narodziny Frankenstein'a.

http://www.youtube.com/watch?v=UXBdZu82-9A

Opublikowano

Widzisz... to że server "ma być super" nic to nie decyduje... Większość osób nie robi questów (przynajmniej ja - tych oryginalnych) Dlaczego ? Dużo czasu... a mała nagroda.

 

Wszystko zależy oczywiście od questów.

 

Tak więc ja na serverze nie miałem żadnych, podkreślam, questów. Byly podstawowe spolszczone. a 90% osób na serverze mówiło że server super. Tak więc nie tylko questy grają rolę "fajności" servera.

Opublikowano

ok to napisz mi questa na przywoływanie mobów może być do /object/ albo /quest/ bez róznicy beleby działał !!!!

 

a cha do itemka 40001 type jest tam 18 a subtype 10

Spam to ja Terz sobie pospamie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x

Opublikowano

Spam i nic więcej, bo jest Tut jak pisać oraz również jest temat "Pisanie questów na zamówienie" w PODPIĘTYCH!

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...