Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto][Części] Jakie autko na początek i jakie części do niego?


Narkotyk184

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie autko na początek i jakie części do niego ? :)

Dopiero będę zaczynać i nie wiem z jakim autkiem zacząć, i jakie części do niego wziąść.

Opublikowano

Ok a co po VW Scirroco ? i czy opłaca się kupować jakieś autko z najwyższej półki ?

Powiem tak...:

VW Scirroco - na wyścigi w klasie E

Pontiac Solstice GXP - na wyścigi w klasie D i C (a nawet B, jeśli masz dość części)

Chevrolet Cobalt SS - na wyścigi w klasie D i C (odpowiednik Pontiaca na trasy z dłuższymi prostymi)

BMW M3 Sport Evo - na wyścigi w klasie B

BMW M1 Procar - na wyścigi w klasie A

Porsche 911 GT3 RS - na wyścigi w klasie S

Audi S5 - na dragi w klasie C

Lamborghini Murcielago LP640 - na dragi w klasie A

Dodge Charger SRT8 Super Bee - na ucieczki i pościgi w klasie D i C

Chevrolet Camaro ZL1 - na ucieczki i pościgi w klasie B

Ford Mustang BOSS 302'12 - na ucieczki i pościgi w klasie A i S

Te auta warto jest kupić :P

HB5fLf7.png

Opublikowano

A co jeśli chciałabym zakupić wszystkie z najwyższej klasy do każdego typu gry ? :)

To kupuj :P

Warto jest kupić wszystkie, które wcześniej wymieniłem.

Do zwiększenia ilości miejsc w garażu za free możesz użyć bugu (wymagany jest 60lv kierowcy):

http://www.mpcforum.pl/topic/1054113-darmowe-miejsca-na-auta-w-garazu/

HB5fLf7.png

Opublikowano

Przeczytałam, że kilku kierowców zostało zbanowanych przez to. Troszku się obawiam ;p

Za darmowe miejsca w garażu? :D Nie żartuj...

Nie znam żadnej osoby, która zostałaby za to zablokowana.

Najlepiej nie kupować kosmicznej liczby slotów, żeby nie rzucać się w oczy (150 w zupełności wystarczy).

HB5fLf7.png

Opublikowano

Aż 150 ? xD

Jeśli będziesz mieć 150 aut w garażu możesz odebrać wtedy darmowego ccxa. Mogą być nawet takie same. 

8902314106109971000808.jpeg
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...