Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

- AxeBlast - | Rankedy 3 vs 3 ( bot ) | SoloQ ( mid ) | Rankedy 5 vs 5 ( mid ) Zapraszam na nocne streamy :3


RudaMaupa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to tak :D

streamuję od paru miesięcy ale nieregularnie, ponieważ nie mam za dużo widzów, planuję to zmienić właśnie teraz :)

Streamy możecie zobaczyć prawie każdego dnia o godzinie 01:00 albo w nie których dniach w dzień.

Grająć rankedy 3vs3 na Twisted Treeline gram na bocie jako AP, a w SoloQ ( jeżeli się uda ) i w rankedach 5 vs 5 gram na pozycji mid lanera. Czyli ogólnie AP :D

Jestem w dywizji Platyna III i planuję wbić diament do końca sezonu, ale nie wiem jak to jeszcze będzie. Na streamie każdy może pisać u mnie na chacie, nie ma żadnej blokady.

Mój nick w LoLu : AnCrew AxeBlast

Link do Twitcha : twitch.tv/axeblast

Link do fan page na którym będę pisał kiedy streamuje : http://adf.ly/qeJHR

Link do fan page na którym są umieszczane filmiki z LoLa oraz zdjęcia z moich rankedów oraz innych gier ( wkrótce, strona ma dopiero 1 dzień xD ) : http://adf.ly/qeGrb

 

(Jeżeli linki z adf.ly lub udostępnianie fanpage jest nie dozwolonę, proszę o usunięcie lub powiadomienie mnie abym usunął)

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...