Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Verides.pl ~ Start ~ 01.08.2014 [HARD]


Rotcher

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano




cLZc0fD.png





ucZ47LW.png


Opowiem wam pewną historię o naszym świecie
Dawno, Dawno temu istniała piękna lecz mroźna kraina, wielu bało się wejśc na jej tereny ponieważ jeszcze nikt nigdy z niej nie wrócił.
Pewnego dnia przybyła na nią pewna grupa ludzi którzy nie bali sie mrozu i postanowili się osiedlić na terenie świata Verides.
Żyli w spokoju aż do pewnego razu gdy nadeszło coś dziwnego ponieważ pierwszy raz od tysiąca lat wyszło tam słońce.
Mieszkańcy na początku bardzo się z tego ucieszyli lecz nie wiedzieli jeszcze co się stanie...
Dalszej części historii dowiecię się w trakcie waszej drogii w świecie Verides






BoqGfUB.png


Typ Serwera:

Na początku miał być to serwer Hard/Medium ale po dłuższych spekulacjach postanowiliśmy stworzyć serwer Hard.


Level + Statystyki:

Według nas najlepszym rozwiązaniem było zrobienie 105 levela i po 90 punktów statusu ponieważ to w końcu hard.




Uem4RDB.png


Strona główna

http://verides.pl/



Rejestracja

Dzień przed startem


Download

Dzień przed startem



TeamSpeak 3

ts3.nazwa_serwera.pl





rhoJfWP.png


Doświadczenie:

Mnożnik expa na naszym serwerze nie jest proporcionalny do serwera globalnego, ponieważ cała tabela expa została edytowana i sprawdzana przez nas w grze. Więc mnożnik wacha się od x3 nawet do x6.

 




Drop Przedmiotów:

Tutaj również edytowaliśmy cały drop od zera lecz tutaj sam mnożnik wacha się od x3 do x4.

 


Drop Yang:

Tutaj jest to bardzo proste ponieważ cały drop yang zostały powiększony o 3 według globala.






n133FEa.png


Na start z pierwszej skrzyni ucznia otrzymujemy:

otILyAb.png
Skrzynie Ucznia dostajemy od poziomu 1 do 90.





IxWzbRa.png


NC8FDyR.png



p1MkCY8.png   7BKEHSo.png   PnU6FSt.png   KsBm2P1.png   


0hrFRIj.png



9e4TKJP.png   CiZRmga.png   er8ZryD.png   5iE6vFg.png   



Rm2KCvo.png



Nb67Qt7.png   d077az3.png   qjxLn2J.png   hMn4s94.png




qtJPW8h.png



PlaFiyl.png   tfNGctt.png   bOPMCso.png   G7j0PZf.png




L0BEzdk.png




TyHDWZb.png   zNfZNy8.png   YhZBwBa.png   1nT3ByB.png










mTFMGPQ.png



RaWZByQ.png   tISX7Yp.png   hMmLYxl.png   EoOdG9g.png







S3kiSrd.png



S7UTgjT.png   hH5Nxxw.png   tA4eJdJ.png   GumJf7X.png





3MROQ1l.png





1Hq2s8b.png   TITvEyp.png   qmyd15x.png   np2gqpi.png


bX1BeZT.png   gYnbzRf.png   yW8N4q8.png   WcUpV22.png


eEYsBjm.png   zLdlbD6.png   9A2vhFT.png    bEoWp2Q.png


Hvrc0od.png   3BV9vNh.png   qN9k3xy.png   htgq0kG.png




UM09YRo.png

Naszego konia możemy szkolić za pomocą Medalu Konnego.
Zdobędziemy go z potworów występujących w Lochu Małp jak i również ze szkat serwerowych
Po poprawnym przeczytaniu Medalu konnego nasz poziom konia wzrasta o jeden poziom, lecz gdy się nie powiedzie poziom pozostaje bez zmian.
Po poprawnym przeczytaniu medalu musimy odczekać 2h, po niepoprawnym przeczytaniu medalu odczekujemy tylko 1h




GQhYZwM.png

 

Na serwerze można zdobyć pasy które zakłada się w specjalne miejsce jak każdy normalny item.
Pasów mamy 9 rodzai i każdy z nich ma inne wartości.

A jak zdobyć któryś z pasów? Tego dowiesz się już w samej grze :)


E15UAvz.jpg

 

Dodatkowy slot na schowanie potów

 

hpX3w6L.jpg



EtWISke.jpg

yY4CpbI.png

Na serwerze spotkacie system System Smoczej Alchemii:

SF4M3y0.png

Po osiągnięciu 40lv udajemy się do alchemika który znajdziemy w każdym M1. Odbieramy od niego misje smocze wykończenie. Gdy to uczynimy zaczną nam dropić odłamki smoczego kamienia .

N3WIQv3.jpg

 

Jednego dnia możemy dropnąć 100 sztuk odłamków smoczego kamienia, dziesięć odłamków smoczego kamienia = 1 Cor Draconis z którego dropi  losowa runa .     


 exXLJet.jpg


orPTaRU.png




9FrjjuG.png


M1 - G1:
opis:
10 pomyślnie przeczytanych Ksiąg Umiejętności, aby wyszkolić naszą
umiejętność z poziomu M1 do G1. Dla utrudnienia został dodany ogranicznik czasowy

po pomyślnie przeczytanej książce odczekujemy 6h po niepomyślnej próbie odczekujemy 3h.



G1 - P:
opis:
10 Kamieni Duchowych, aby wyszkolić naszą umiejętność z poziomu G1 do P.

Dla utrudnienia został dodany ogranicznik czasowy i kamienie duchowe możemy czytać tylko co 24h.






kcUJeBN.png



Na naszym serwerze jest system petów posiadamy ich aż 17 . Niektóre są do zdobycia w grze ,a inne w ItemShopie ,oczywiście pety posiadają unikatowe bony i są one 30dni


X2mWHen.png
uirJUKL.png     tWHPODq.png     9btVMYx.png

NXhnu2d.png     w5FggIf.png     818Kdss.png

ww1ByFt.png     g1NeWq0.png     xjzUCha.png

pBDRe08.png     VxvtqbF.png     c2qM3jN.png

 

 

Pet startowy na 7 dni
JHdKCdl.png

CN2BD45.png


Na naszym serwerze posiadamy system kostiumów które można wydropić lub kupić w ItemShop ,niektóre kostiumy posiadają unikatowe bony . Kostiumy są na 30 dni


jXGBU6J.png
 

 

8KFPALE.png

q1awkAD.png

 


Również posiadamy kostium dla YouTuber'ów których zachęcamy do nagrywania ...


FhhYqD1.jpg



Oczywiście posiadamy różnego rodzaju kostiumy które są do zdobycia w grze jak i w ItemShopie . Fryzury są na 30 dni .


ablUWIz.jpg

 


 

 

 

 

L9IohXv.png



Na serwerze także znajdziemy pierścienie, lizaki oraz amulety ,każdy z nich daje nam inne bony .
Prezentują się w taki oto sposób:      

16sQJo7.png


tjq8Y38.png

W świecie Verides  posiadamy różnego rodzaju wierzchowce które posiadają rożne bony i są na określony czas

n4zav4a.jpg


SKu9mWq.png

Komnata Baronowny:
Możemy się tam dostać poprzez pierścień teleportacij .
Można tam wejśc tylko wtedy gdy nasz poziom przekracza 70



Y5RuszM.png


Komnata Smoka:
Możemy się tam dostać poprzez pierścień teleportacij .
Można tam wejśc tylko wtedy gdy nasz poziom przekracza 80


EIFPjMf.png


Komnata Azraela:
Możemy się tam dostać poprzez pierścień teleportacij .
Można tam wejśc tylko wtedy gdy nasz poziom przekracza 90



1JYjtOM.png


Bramy Piekieł:
Możemy się tam dostać poprzez pierścień teleportacij .
Można tam wejśc tylko wtedy gdy nasz poziom przekracza 100



UnE6JfA.png



WIqgxam.png


HfuSgFS.png


trpWiIt.png

 

 

rJGhIRX.png



fLLpCEw.png


5Q7Lj8e.png


i6wTopN.png





lnPeD5K.png

U Nas na serwerze spotkacie dwa któlestwa Shinsoo i Jinoo :)

GkXm9RI.jpg


gq6BzGB.png


jbV32oJ.jpg  Z4ND48I.jpg  ehy9Stm.jpg


H853csW.png


Bonusy Serwerowe :

t99P0jW.png

Tabela Bonusów :

Gj5efZA.jpg


AQuKqMF.png


88ywCja.jpg


7MEyG3W.png


Szkata serwerowa którą nazwaliśmy Veridiańską dropi z wszystkich mobów na każdym poziomie . Drop z niego jest losowy ..
Lista przedmiotów które mogą drapnąć że szkaty :

-Zmianka 1-5
-Dodanie 1-4
-Zwój Błogosławieństwa
-Rada Pustelnika
-Zwój Egzorcyzmu
-PD na 30 min
-Rękawica złodzieja 30 min
-Mikstura ataku +15
-Czerwona Rosa
-Pomarańczowa Rosa
-Niebieska Rosa
-Biała Rosa
-Czerwone Poty
-Niebieskie Poty
-Pelerynki
-Cor Draconis
-Medal Konny

Wygląd Szkaty :

N4tMqgB.jpg


7ATu4u3.png


W naszym Item Shopie spotkacie tylko Kupony PO, które możecie wydać w grze w specjalnym sklepie.
Oczywiście PO można zdobyć w samej grze za zabijanie metinów bossów oraz wbijanie coraz to większego levela lub kupić od innych graczy


3fpNLag.jpg



1VybMmd.png

[GA]Rotcher ~ Główny Właściciel ~ Technik, Sponosr


[GA]AchilleS ~ Główny Właściciel ~ Sponsor


[sGM]SkoT ~ Super Mistrz Gry ~ Grafik

4wbDNLs.png

Najlepszym rozwiązaniem formy supportu jest serwer głosowy TeamSpeak3 .
Adres TeamSpeak3 : ts3.nazwa_serwera.pl


Na serwerze głosowym zawsze ktoś oczekuje z naszej administracji i na pewno udzieli wam pomocy w bardzo krótkim czasie.
TeamSpeak3 to najszybsza forma kontaktu i dlatego ją polecamy.



9OUHgvi.png
Mamy nadzieję że nasz projekt serwera wzbudzi w was zainteresowanie. Nasz zespół dokłada wszelkich starań aby wszystko co robimy zostało wykonane i zaprezentowane w  najlepszy z możliwych sposobów.


START:
Oficjalny start serwer odbędzie się dnia 1 sierpnia (piątek). Rejestracja oraz client pojawi się dzień przed startem
Dokładna godzina zostanie ogłoszona wkrótce.


MZryFQI.png

1. Kiedy odbędzie się start serwera? Przewidujemy na 1 sierpnia (piątek)
2. Typ serwera? HARD.

3. Maksymalny poziom? 105
4. Czy posiadamy serwerowy TS3? Tak posiadamy.
5. Czy dostępne będą 6/7 bony? Nie ma
6. Jaki jest maksymalny plus kamieni dusz? Max +5
7. Jak często będą eventy/konkursy? Minimum raz w tygodniu
8. Czy kontakt z administracją będzie możliwy przez ts3? Tak.
9. Czy jest otwarta rekrutacja na Mistrzów Gry? Nie, jeśli zostanie otwarta poinformujemy Was .
10. Czy jest otwarta rekrutacja na administratora TS3? Tak.

LU3CmGY.png

 

BOgNwKg.jpg



Ytms1i7.jpg


 

 

 

 

 

 

Cała prezentacja została wykonana przez team serwera Verides.pl

Zakaz kopiowania jakiejkolwiek grafiki, tekstu etc. z prezentacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Verides.pl

Opublikowano

Serwer dno, widze gotowiec.

SSY PODJEBANE Z GOOGLE + INNE PREZENTACJĘ, ZWYKŁY HARD ALE ŻYCZĘ POWODZENIA.

Opublikowano

Po rozmowie z Administracją, polecam adminów są ogarnięci w tym co robią mają o tym pojęcie.

Serwer też niczego sobie taki Hardzik na wakacje, zawszę można zaglądnąć.

Powodzenia życzę wam chłopaki oraz udanego startu.

Opublikowano

Nic nowego mam wrażenie że kopia Ascariala (Jak większość hardów które ostatnio startują)

Prezentacja nie jest wybitna i bardzo krótka.

 

Ale serwer polecam i zawitam na starcie.

 

Jeżeli mogę coś zasugerować to zmianę setu broni. tego Ostatniego <3

xxx


Opublikowano

Prezentacja ładna, serwer też może być fajny.

Ale praktycznie nie ma nic nowego.. wszystko co na innych.

Może wbiję. ;)

 

Kiedy będzie forum?

 

Powodzenia. :)

Opublikowano

Polecam serwer ze względu na administrację, ogarnięci ludzie.

Serwer jest bardzo dobry choć za długi czas oczekiwania na przeczytanie medalu..

 

Zachęcam was abyście zagrali na nim ;)

Opublikowano

Jak Widze 185max + hard to jednak sobie podziekuje tutaj gre a co do administracji nie znam Neutral

Chyba źle widzisz bo ja widzę 105 max nie wiem gdzie wyczytałeś 185 . Pozdro Serwer polecam i wbije

Opublikowano

Nic nowego mam wrażenie że kopia Ascariala (Jak większość hardów które ostatnio startują)

Prezentacja nie jest wybitna i bardzo krótka.

 

Ale serwer polecam i zawitam na starcie.

 

Jeżeli mogę coś zasugerować to zmianę setu broni. tego Ostatniego <3

Co do zmiany setu jeśli znajdę coś fajnego to może i bym zmienił, a mógłbyś mi powiedzieć co Ci przypomina Ascariala :O

 

Za długi czas oczekiwania na przeczytanie medalu.. Nie przejdzie taki serwer.

Za długi czas mówisz 2h to długo? Zapomniałeś że na globalu można robić misje konne co 24h więc jak dla mnie 2h to bardzo krótki okres czasu

Opublikowano

Serwer nic ciekawego, skleja wszystkiego co może być.. lecz życzę powodzenia,  cya

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

mam wrazenie, ze 2 ostatnie posty to multikonto administracji, nie macie zadnej reklamy, wiec i graczy tu nie bedzie, patrzac jeszcze na dzien kiedy startuje :)

Opublikowano

mam wrazenie, ze 2 ostatnie posty to multikonto administracji, nie macie zadnej reklamy, wiec i graczy tu nie bedzie, patrzac jeszcze na dzien kiedy startuje :)

Tutaj się mylisz :)

Nie są to konta nikogo z administracji zresztą moderatorzy mają podgląd ip więc mogą sobie to sprawdzić czy np ja mam jeszcze jakieś konto poza Verides,pl :), a co do reklamy to jest nawet na mpc odblokuj adblocka i zobacz na stronie głównej mpc :)

Opublikowano

Tutaj się mylisz :)

Nie są to konta nikogo z administracji zresztą moderatorzy mają podgląd ip więc mogą sobie to sprawdzić czy np ja mam jeszcze jakieś konto poza Verides,pl :), a co do reklamy to jest nawet na mpc odblokuj adblocka i zobacz na stronie głównej mpc :)

reklama za 20zl nic nie daje ;)

zreszta jak sam napisales, wiekszosc ludzi ma adblocka :))

wtedy startuje tayen , ktory Ci zgarnie +2k lduzi na harda , takze nie wiem jak chcecie sie wybic

Opublikowano

Nie tylko tutaj jest reklama to był przykład :) A Ty co taki wafel Zielaka xD? Ciągle go bronisz jak jakiegoś Pana (hhaa), i mówisz ile będzie tam graczy 2k? xDDD Nie ma to jak postawić gotowiec na kliencie ascariala i samemu nic nie dodać <3

 

A no i pewnie znów padnie jak te wszystkie jego serwy po 3tygodniach <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...