Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer ts na vps nie działa, nie wyświetla się token.


jarsonpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Kupiłem dzisiaj serwer VPS ze strony ovh.pl. 

Chcę na nim zainstalować serwer teamspeak3.

Korzystałem z tego poradnika: https://www.youtube.com/watch?v=rAs3S86xUvw

Wszystko było ok dopóki nie doszedłem do momentu w którym powinien pojawić się token. 

To akurat żaden problem, ponieważ mógłbym go sobie dodać np. przez tellnet, ale nie mogę wejść na serwer.

Restartowałem serwer, instalowałem pliki kilka razy, zmieniałem system na serwerze, jednak to nic nie pomaga.

Proszę o pomoc.

 

#edit

Domyślam się, że chodzi tutaj o licencje. Żeby pozbyć się problemu jedynym sposobem jest zdobycie jej?

(screen z logów) http://static.pokazywarka.pl/bigImages/3108328/12365125.jpg?1406501119

post-296826-0-36270000-1406500049.png

post-296826-0-94544900-1406500056.png

Opublikowano

@topic Nie masz wgranej licencji. :) Więc to nie powinno być problemem. Edytuj plik /etc/hosts dodając: 127.0.0.1 accounting.teamspeak.com

 

 

Nadaj chmod 777 na plik z którego odpalasz ts. Może odpal plik z uprawnieniami roota. Zmień wersje plików serwerowych :)

Pasjonat
Opublikowano

@matej654321

Jesteś ślepy, że nadał chmody?

Spróbuj odpalić przez screen'a.
U mnie na 64 bitowym systemie działa.

Jak nie masz screena to:

apt-get update
apt-get upgrade
apt-get install screen
screen ./ts3server_startscript.sh start

@Edit

Jak nie to pisz na PW :P

Opublikowano

Dzięki za pomysły, problem rozwiązał się sam, a mianowicie kilka razy restartowałem vps i serwer, aż za którymś razem, kiedy to zrobiłem pojawił się token i serwer zaczął działać ;)

Do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...