Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nieograniczona ilość multimediów w 1 poście tematu.


Wrrr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, chciałbym zrobić poradnik do CS:GO w którym zebrał bym wszystkie potrzebne materiały YT do bycia dobrym graczem.

Ogranicza mnie tylko to że mogę wstawić max. 3 media w poście a nie chce dawać linków żeby ktoś był odsyłany na inną stronę.

Jest jakiś sposób na ominięcie tego ograniczenia lub możliwość zmiany maksymalnej ilości mediów, chociażby w 1 poście ?

 

Z poważaniem,

Wrrr 

76561198090890807.png

Opublikowano

Tak.

 

Podziel go na kilka postów.

Już widziałem jeden taki poradnik.

Pewna osoba napisała pierwszą część w głównym poście, ludzie się wypowiedzieli, a kolejna część w środku 3 strony.

Strasznie chaotycznie to wygląda.

Opublikowano

Tak.

 

Już widziałem jeden taki poradnik.

Pewna osoba napisała pierwszą część w głównym poście, ludzie się wypowiedzieli, a kolejna część w środku 3 strony.

Strasznie chaotycznie to wygląda.

f

Opublikowano

 

Tak.

 

Już widziałem jeden taki poradnik.

Pewna osoba napisała pierwszą część w głównym poście, ludzie się wypowiedzieli, a kolejna część w środku 3 strony.

Strasznie chaotycznie to wygląda.

 

Admin Cienia
Opublikowano

Strasznie chaotycznie to wygląda.

Jeśli po zdjęciu ograniczenia ktoś wstawi do jednego posta np. 30 filmików, to też będzie chaos, nie wspominając o "lagach" podczas wczytywania (np. na mobilnym necie). 

Jestem na nie.

1294477714-U1.png

Opublikowano

W spoilerze tego nie mozna czasem dac? Jesli nie, to daj zwykle linki.

 

Jestem na nie, 3 to w sam raz. Przy wiekszej ilosci bylyby lagi.

Opublikowano

Wolałbym zmianę maksymalnej ilości multimediów tylko w subforach "poradniki".

 

Wiadomo co będzie jak będzie zwiększona ilość multimediów np. w pogaduszkach xD

 

Też jestem za poradnikami !

Można by było dawać w spoilerach, wtedy chyba nie było by lagów.

76561198090890807.png

Opublikowano

Jeżeli to jest poradnik, to niech się zgłosi do Lidera/Moda działu, który zapewne ma większy/nie ma limitu multimediów.

Mało jest poradników w wersji multimedialnej.

Nie.

Opublikowano

Tak.

 

Już widziałem jeden taki poradnik.

Pewna osoba napisała pierwszą część w głównym poście, ludzie się wypowiedzieli, a kolejna część w środku 3 strony.

Strasznie chaotycznie to wygląda.

 

Napisz to co masz napisać w pierwszym poście, potem wyślij kolejne dwa posty o treści "Rezerwacja". Problem solved.

76561198001815076.png
Opublikowano

Jeżeli to jest poradnik, to niech się zgłosi do Lidera/Moda działu, który zapewne ma większy/nie ma limitu multimediów.

Mało jest poradników w wersji multimedialnej.

Nie.

 

Napisz to co masz napisać w pierwszym poście, potem wyślij kolejne dwa posty o treści "Rezerwacja". Problem solved.

Nie mogę ponieważ musiał bym zrobić nowy temat a chce zrobić jeden post z spoilerami a nie falę filmików bez końca.

 

Jeżeli to jest poradnik, to niech się zgłosi do Lidera/Moda działu, który zapewne ma większy/nie ma limitu multimediów.

Mało jest poradników w wersji multimedialnej.

Nie.

Mało jest takich poradników, bo można max 3 multimedia ?

76561198090890807.png

Opublikowano

Jeśli dodanoby taką możliwość we wszystkich działach, to kiedyś by nam komputery wybuchły.

Co do dodania tylko do subforum poradniki to jestem na tak.

giphy.gif ­

Opublikowano

Wolałbym zmianę maksymalnej ilości multimediów tylko w subforach "poradniki".

 

Wiadomo co będzie jak będzie zwiększona ilość multimediów np. w pogaduszkach xD

Bardzo dobre rozwiązanie. Tak

Opublikowano

Wolałbym zmianę maksymalnej ilości multimediów tylko w subforach "poradniki".

 

Wiadomo co będzie jak będzie zwiększona ilość multimediów np. w pogaduszkach xD

 

Za.

 

 

Jeśli po zdjęciu ograniczenia ktoś wstawi do jednego posta np. 30 filmików, to też będzie chaos, nie wspominając o "lagach" podczas wczytywania (np. na mobilnym necie). 

Jestem na nie.

 

Od czegoś są spoilery. 

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...