Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Gracze nie mogą otwierać skrzyń.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, bawie się tym od godziny i nie ogarniam.

A więc tak:

Gracze, po prostu nie mogą otwierać skrzyni na spawnie.

Tak wiem, większość z was od razu by napisała:

 

"Wpisz ./region flag nazwa chest-access allow"

 

Problem w tym że to już robiłem.

Pobawiłem się troszkę tym i dla ciekawostki mogę powiedziec,

że jak dałem flage "build" na "allow" to gracze mogli otwierać, aczkolwiek mogli też niszczyć.

Gdy zmieniłem 'build' na "deny", to nie mogli niszczyć, lecz też nie mogli otwietać.

Yes...

Opublikowano

a masz treasure chest ? jeżeli tak to zainstaluj może się przydać , tam możesz dać na 1-razowe użycie lub np bez limitu . albo spróbuj tylko na skrzynie dać cuboida i wtedy build allow i daj aby nie mogli za blisko podchodzić aby też jeżeli zniszczą nie zabrali zawartości

 

 

Opublikowano

Ahh już wiem jaki był problem :D

Krótki opis:

"build - allow" - gracze mogli budowac otwierac skrzynki

"build - deny" - gracze nie mogli otwierac skrzynek i budowac

"build - none" - gracze nie mogli budowac, ale mogą otwirac skrzynki :D

 

@ Właśnie po to mi skrzynki na spawnie :D

Yes...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...