Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak mogę zdobyć 3 i 4* części?


walewdupedzane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Części te zdobywa się kupując pakiety kart, za uczestnictwo w ucieczkach drużynowych i wyścigach multiplayer. Na singleplayer one nie lecą. Szansa ich wygrania jest prawie zerowa. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano
                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Opublikowano

Części te zdobywa się kupując pakiety kart, za uczestnictwo w ucieczkach drużynowych i wyścigach multiplayer. Na singleplayer one nie lecą. Szansa ich wygrania jest prawie zerowa. 

Nie przesadzajmy, nie aż tak trudno jest je zdobyć ;)

Poza tym warto dodać, że części prof/ultra można też zdobyć powiększając serię poszukiwania skarbów (na dniu 19+ dropią ultra) oraz z niektórych osiągnięć (jako fizyczna część lub platynowy pakiet kart).

HB5fLf7.png

Opublikowano

Nie przesadzajmy, nie aż tak trudno jest je zdobyć ;)

Poza tym warto dodać, że części prof/ultra można też zdobyć powiększając serię poszukiwania skarbów (na dniu 19+ dropią ultra) oraz z niektórych osiągnięć (jako fizyczna część lub platynowy pakiet kart).

Są również w car prize packu czasem, raz mi z niego oprócz auta dropła część ultra. W pakiecie za 100k igc są czasem, ale żeby to się opłaciło to trzeba nabocić hajs, a wtedy i tak nazbierasz części :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...