Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy istnieje coś takiego jak ''black lista'' ?


PanCiemny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo grałem na dreikon na wh i gościu napisał,że nagrał filmik i doda mnie do jakiejś czarnej listy serwerów.Potem pisał,że to strona przeciwko cheaterom i że jak kogoś się tam doda to jest banowany na wszystkich privach.Potem jeszcze sprzeczaliśmy się o pliki serwerowe,bo on napisał,że może mnie spotkać kara pieniężna,a ja napisałem,że równie dobrze taka kara może spotkać adminów pivów,bo nie mają wykupionej licencji na pliki serwerowe,a czerpią z tego zyski,to on mi napisał,że pliki zostały opublikowane dla wszystkich i ,że gameforce nie płaci nic za licencje,bo pliki są za darmo i płaci tylko za utrzymanie maszyn serwerowych ...To jak ,istnieje takie coś i jak jest z tymi plikami serwerowymi?

 

Z góry to ja przepraszam za dział,ale naprawdę nie wiedziałem gdzie to dać.

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak ta czarna lista.

Robią takie strony, ale to jest fake.

 

Odnośnie tych plików serwerowych to dobrze mu napisałeś, większe privy muszą mieć

wykupioną licencję/pozwolenie od globala.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...