Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Najsilniejszy ADC według Was


Trupioblady

Najsilniejszy ADC to:  

149 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najsilniejszy ADC to:

    • Varus
      4
    • Vayne
      24
    • Jinx
      13
    • Sivir
      0
    • Ezreal
      2
    • Twitch
      3
    • Caitlyn
      13
    • Ashe
      2
    • Kog Maw
      4
    • Draven
      21
    • Urgot
      8
    • Miss Fortune
      3
    • Tristana
      12
    • Lucian
      23
    • Graves
      9
    • Quinn
      1
    • Kalista
      5
    • Corki
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem -Corki jest najlepszym ADC . 

-Poke

-Escape

-Jak kupisz butki na M Pene to robi sieke

 

Dlaczego go nie ma na liscie ?

10 Posts

20 Posts

50 Posts

75 Posts

100 Posts

150 Posts

300 Posts

500 Posts

750 Posts

1000 Posts

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1 na jinx o.O Myślałem, że trochę lepiej zostanie oceniona :D

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Dodana Quinn - zapomniałem o bidulce ptaszynie kochanej D:

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Jinx, dobry dmg, spowolnienie, escape - te maszynki na 'e', przydatne ulti i 'Q', w szczególności przy tf, nie ma dużych piersi, więc nie będzie Cię rozpraszać :p Taka niebieskowłosa krejzolka, świetny śmiech ma.

Opublikowano

Moim zdaniem napewno twitch z Nami na lini jest nie do zabicia oraz jest w stanie rypać ostre dmg, ze względu na swoją trutkę + dobry outpush w early robi trochę a co dopiero w Late Game :)

Opublikowano

no ba że JINX 

 

slow

gdy q się rozpędzi masakra tanki i nie tylko padają jak muchy 

 

po za tym najfajniej wygląda :D 

 

nie to co jakiś tam Draven u którego łatwo można przewidywać gdzie poleci toporek 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Ze względu na "zakopany" temat, a także, że zależy mi na większej ilości danych, "odkopię" temat. Wypowiadajcie się na temat zaktualizowanych ADC. 
Osobiście uważam, że Ashe była silnym ADC. Wystarczyło grać nią umiejętnie i dobrze wykorzystywać Q, które nie było wg mnie słabe. Myślę, że aktualnie najsilniejszym ADC jest Jinx, która sieje popłoch w early. Jeśli dobrze się wybijesz, midlane masz wygrany, a w lacie kosi, no - chyba, że nafeedujecie taką vayne :)

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

@Trupioblady aktualnie Jinx znerfiona i planuja kolejne nerfy. Z racji iz konczy sie meta tankow polecam Lucka, Sivir. Vayne tez da rade, ale jezeli twierdzisz, ze gra bedzie dluga. pzdr :P

gyobUMW.png

Opublikowano

Wg mnie silna jest Vayne oczywiście odpowiednio grana

tak btw. to Kalisty nie ma na liście

Nowicjusz
Opublikowano

Oczywiście, że Jinx to najlepszy adc :P Nie ma lepszego.. :D

Opublikowano

Wg mnie silna jest Vayne oczywiście odpowiednio grana

tak btw. to Kalisty nie ma na liście

Dziękuję :) Już dodana. Jeśli jakiejś postaci jeszcze nie dodałem - proszę, napiszcie. Dziwi mnie ten Lucian, bo ja kompletnie go nie mogę ogarnąć :) 

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Dobry gracz Vayne zniszczy wszystkich adc 

+Bajerancki ult

+Duży damage q/w

+Genialna mechanika  <3

-Trudna

-Mały zasięg

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Hmm.. każdy ADC jest silny oczywiście jeżeli umiesz nim grać bo wiadomo jak grasz jedną postacią to znasz ją ''na wylot'', według mnie najsilniejsza jest jak wyżej Vayne.. Ale chciałbym dodać od siebie, że Corki jest również bardzo silny dlatego dziwie się, że go tu brakuje  :)

Opublikowano

Hmm.. każdy ADC jest silny oczywiście jeżeli umiesz nim grać bo wiadomo jak grasz jedną postacią to znasz ją ''na wylot'', według mnie najsilniejsza jest jak wyżej Vayne.. Ale chciałbym dodać od siebie, że Corki jest również bardzo silny dlatego dziwie się, że go tu brakuje  :)

Dziękuję za uwagę :D Już Corki dodany :P

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Draven, jego krytyki to poezja.

Ciekawe czy ktoś zaznaczy urgota w tej ankiecie, przecie to najgorsze gówno xD

Z miła checią zdmuchnąłbym twojego draven'a tym "gównem"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakbyś nie wiedział ten post był sprzed roku, wtedy kiedy Urgot był słaby.

Moim zdaniem najlepszym ADC na ten moment jest Jinx ze swoim zasięgiem i globalnym ultem

Opublikowano

Najsilniejszym adc była przed nerfem Tristana, odskok, potencjał do pentakilli, burst, harras, odepchnięcie, insec, range, szybkość aa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...