Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KamerMod na Ascarial


InQer`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Tak jak wyżej (możliwe, że błąd w nazwie serwera ale mniej więcej ok), potrzebuje kamer moda na ascarial.

Tzn chciałbym aby ktoś mi napisał, jak go zainstalować na ww serwerze? Pierwszy raz będę w sumie z tego korzystał także jestem zielony.

Ściągnąłem clienta z strony ascarial.pl co dalej?;]

 

Limit lajków za pomoc

Opublikowano

Witam.

Tak jak wyżej (możliwe, że błąd w nazwie serwera ale mniej więcej ok), potrzebuje kamer moda na ascarial.

Tzn chciałbym aby ktoś mi napisał, jak go zainstalować na ww serwerze? Pierwszy raz będę w sumie z tego korzystał także jestem zielony.

Ściągnąłem clienta z strony ascarial.pl co dalej?;]

 

Limit lajków za pomoc

 

Pobierasz moda z tej strony

http://metin2mod.tk/ml2012sf.html

I wrzucasz go do clienta

 

To na tyle by bylo

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Dokladnie ;)

 Zaraz sprawdzę i dam znać. Na razie trzymaj like za fatygę   

 

Mam tylko 4 channele i wszędzie kropki, jakieś pomysły? Dodam, że odpalam z ikonki metin2mod

Opublikowano

Moda musisz wypakować do spatchowanego clienta PL'a.

w takim razie dlaczego inne serwery działają? takie jak ravia, dreikon itd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...