Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy warto wracać ?


Bengtsson1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta gra nie jest tak jak myślicie. I co z tego że p2w. Gra jeszcze ma swoich graczy na całym świecie. Nie podoba sie, nie grać. Tyle.

Coraz więcej graczy odchodzi własnie na serwery prywatne.

P2W to największy powód dlaczego nie grać, bo gra, która jest darmowa wymaga aby coś osiągnąć płacenie nie ma sensu. Lepiej załadować starter w wowie i mieć porządne mmorpg niż dać zarabiać GameForge na popsutym globalu. Granie w 4Story jest jedynie ciekawe i przyjemne na fajnych serwerach prywatnych jak P4Story. 

Szczególnie, że niedawno wyszedł ten cały JHack i znowu  masa cheatów biega po serwerze, a administratorzy nic nie robią lub jak dają bana to zdejmują za wyjaśnieniami na pw :D

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Senchi, co Ty gadasz..

 

Ty chyba nie grałeś na PL'u nigdy. Właśnie że gra dużo ludzi, co z tego ze p2w ? Grając miesiąc bez wydawania PLN można się dorobić eq pvp +18 prostym sposobem ( nie mentor ). GameForge zarabia na oplate PL, dlatego dodaje tyle różności. Brakuje Im pieniędzy na maszyny.

Opublikowano

Dodam kilka groszy:

 

 

GF nie ma kasy na maszyny to ta gra się robi p2w ale to nie oznacza że trzeba forsę na to wydawać bo i tak bez PLN można mieć dobre eq do pvp. Dodają urozmaicenia i to jakiś plus ale ta gra przez te różności to robi się p2w i my nic nie poradzimy bo hajs na maszyny chcą.

Opublikowano

Oni mają bardzo dużo kasy, bo to nie jedyna ich produkcja. P2W to najgorsze co może być w grach i to właśnie je zabija. Te nowości niektóre psują bardziej grę niż urozmaicać. 

Bez wydawania kasy nie zrównasz się z osobą, która wydaje dużo na nią, bo on na luzie będzie miał ulepszony ekwipunek tynkami itp, a ty nie. 

Niedługo dzięki kasie nic nie będzie trzeba robić i od 1 lvl będziesz miał najlepszą postać, jak władujesz kilka tysięcy :D

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Oni mają bardzo dużo kasy, bo to nie jedyna ich produkcja. P2W to najgorsze co może być w grach i to właśnie je zabija. Te nowości niektóre psują bardziej grę niż urozmaicać. 

Bez wydawania kasy nie zrównasz się z osobą, która wydaje dużo na nią, bo on na luzie będzie miał ulepszony ekwipunek tynkami itp, a ty nie. 

Niedługo dzięki kasie nic nie będzie trzeba robić i od 1 lvl będziesz miał najlepszą postać, jak władujesz kilka tysięcy :D

Ehh. Człowiweku, Ty to czytać dalej nie umiesz. JHack - Jesteś lepszy od zwykłej osoby, mają dużo hajsu, ale na poszczególne maszyny, do metina itp też mają.

Opublikowano

@Senchi nie znasz się, nie pisz, proste.

 

 

 

JHack zdecydowanie dla osób, które chcą być lepsze. Gra TROCHĘ jest p2w to nie oznacza że ona jest całkowicie p2w. I tyle.

Opublikowano

Ehh. Człowiweku, Ty to czytać dalej nie umiesz. JHack - Jesteś lepszy od zwykłej osoby, mają dużo hajsu, ale na poszczególne maszyny, do metina itp też mają.

A ty w ogóle co ty teraz wyjeżdżasz o hacku? Temat jest o czym innym chyba nawet nie wiem w którym piszesz. Twoje słowa umacniają jeszcze bardziej, że nie warto wracać, bo zwykły uczciwy gracz nie dorówna graczowi, który wydaje pieniądze. Kolejnym minusem jest właśnie ten darmowy cheat i łatwo powszechny. Kto chciałby grać z kimś kto gra nie fair? 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Raczej nikt nie chciałby grać z kimś kto używa cheatów bo ten z cheatami zawsze lepszy od tego co gra fair. 

 

 

Gra umiera ale i tak dużo w to gra mimo to.

Opublikowano

Człowieku, gra była lekko P2W zanim powstał hack, teraz grając na nim gra jest f2p - dlaczego? A dlatego, że dorobić się można i to ile, ja po 2 dniach grania latałem w eq pvp +22.

Opublikowano

Hacki powinny być zablokowane ale i tak ta gra jest bardziej p2w niż kiedyś ale nikomu to nie przeszkadza.

Opublikowano

Hacki powinny być zablokowane ale i tak ta gra jest bardziej p2w niż kiedyś ale nikomu to nie przeszkadza.

Są blokowane ale zawsze się znajdzie jakieś obejście. Niby walczą z nimi ale to "walka z wiatrakami"

Nie przeszkadza to tym co wydają hajs, ale normalnym graczom takim jak ja przeszkadza i jak większość takich osób odchodzimy z globali na serwery prywatne ;)

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Same Globale mają słabsze zabezpieczenia niż prywatne ale zawsze hakerzy się znajdą również i nie będą grać fair.

Opublikowano

Same Globale mają słabsze zabezpieczenia niż prywatne ale zawsze hakerzy się znajdą również i nie będą grać fair.

Znaczy wiesz na globalu można napsuć krwi i grać na tym hackach. Na prywatnych serwerach i tak jest łatwo, więc po co? 

Nie warto teraz w ogóle wracać, bo nawet nie ma jedno powodu pozytywnego z ocenianiem global > prywatny.

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

W 4story grało się kiedyś, jak było do wyboru : metin2 last chaos 4story. Teraz jest masa lepszych fajniejszych gier, więc nie widzę sensu nawet zaczynać. Gra straciła mój szacunek od słynnego patcha 4.0, kiedy system zaczął nam podpowiadać jakich skilli powinniśmy użyć.

Opublikowano

W 4story grało się kiedyś, jak było do wyboru : metin2 last chaos 4story. Teraz jest masa lepszych fajniejszych gier, więc nie widzę sensu nawet zaczynać. Gra straciła mój szacunek od słynnego patcha 4.0, kiedy system zaczął nam podpowiadać jakich skilli powinniśmy użyć.

Najgorszą zmianą to był ten cały Gor i dodanie nowego interfejsu z darmowymi skillami od początku gry -,-

Gra teraz nie ma sensu, bo już się nawet musi nie robi jak kiedyś tylko td i tak w kółko. 

PvP nie jest też za ciekawe, jak się nie wyda kasy lub nie użyje hacka, aby mieć ulepszone dobrze.

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Po co założono redakcję 4s jak tylko zniechęcają ludzi do gry? Jeżeli zniechęcają ludzi to będzie mniej ludzi w dziale czyli mniej ludzi będzie interesowało się tą grą. Więc po co ta REDAKCJA? Tak naprawdę nic nie wnoszą :). Zrobiono 1 konkurs. Konkursy są po to by ożywić lub ściągnąć ludzi do danego działu ale jeżeli 3/4 wypowiedzi w dziale to wypowiedzi osób z redakcji które w tym dziale zniechęcają do grania w tą grę to po ch*j za przeproszeniem ten konkurs i cała redakcja?

 

@AntyWarn

Jak dla mnie jeżeli masz czas to nadal 4s może być ciekawą grą którą będziesz zabijał czas ale moim zdaniem jest też wiele innych ciekawszych gier nawet nie mmorpg np. csgo, lol, dota2 czy anwet smite :). Polecam też priwy takie jak p4s bo są nastawione na PVP ale nimi nie są :).

 

PS. Pozdrawiam redakcję która nic nie wnosi do tego działu... no może oprócz nowinek i opisu patchy :).

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...