Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|

|

|

|

|

|

|

|

|

 

 

 

 

 

 

 

 

07358198131054400719.png

 

 

Szukasz idealnego serwera do gry ze znajomymi?

Poprzednie serwery nie spełniły Twoich oczekiwań?

Nasz serwer jest inny!

TopCraft to serwer tworzony dla Was z dbałością o najmniejsze

szczegóły, dzięki czemu masz pewność, że poziom rozgrywki będzie

najwyższy, a przygody, które przeżyjesz niezapomniane!

 

 

strzalka.gif IP: serwerygb.pl [Online] 

 

strzalka.gif TS3: Posiadamy

 

strzalka.gif PREMIUM: Nie Wymagane

 

strzalka.gif DROP Z STONE: Tak

 

strzalka.gif SLOTY: 100+

 

strzalka.gif RAM: 30 GB

 

30174568236610982245.png

 

[Właściciel] znajomi123

 

[Admin] M3doza

 

[Moderator] Domin_Craft

 

[Helper] Geggu

 

 

57692343215983284319.png

TopCraft To serwer Easy_Survival... Czyli jak można się domyślić drop jest bardzo łatwy.

 

     

 Itemy jakie będziesz potrzebował na założenie gildii 

 

64x Dżunglowe Liście

64x Blok Diamentu

64x Blok Emeraldu

32x Lepkie Tłoki

64x Biblioteczki

64x Blok Żelaza

32x Żółte Szkła

64x Blok Złota

64x TnT

 

Regulamin TopCraft 

1. Zakaz Używania Cheatów
2. Zakaz robienia multikont
3. Nie obrażaj nikogo
4. Zakaz reklamowania innych serwerów
5. Zakaz robienia "akwarium"
6. Zakaz robienia wulkanów
7. Zakaz używania bugów
8. Zakaz kopania na AFK

 

 

image.png

 | Banner aktualny |

 

 

Copyright © 2014 By klimak

Opublikowano

Super prezentacja! Na pewno wbiję i zaproszę wielu znajomych oby tak dalej! A przewidujecie więcej slotów?

87876659328820301036.png 

Opublikowano

Super prezentacja! Na pewno wbiję i zaproszę wielu znajomych oby tak dalej! A przewidujecie więcej slotów?

Bardzo dziękuje za opinie :3 Dziękuje za wspomaganie serwera :3 Aktualnie mamy 300 jeżeli nie wystarczy na pewno będzie więcej 

Opublikowano

Administracja zadaje pytania pod swoim serverem (to jest wlasnie "profesjonalna administracja), tym wlasnie spamienien pokazujecie swoj poziom inteligencji. Nie polecam.

Opublikowano

Administracja zadaje pytania pod swoim serverem (to jest wlasnie "profesjonalna administracja), tym wlasnie spamienien pokazujecie swoj poziom inteligencji. Nie polecam.

Każda opinia zachęca nas do jeszcze cięższej pracy :# Dziękuje 

Opublikowano

Pierwsze 5 minut kopania i już 5 stacków diaxów i wszystkiego xD Serwer bardzo przyjemny i miły, niestety jest troszkę lagów, ale to chyba przez mój komputer :)

;)


Opublikowano

Markuswojo123 możliwe ale mimo wszystko będziemy kupowali nową maszynę :)

Na starcie mogły być lagi bo sporo osób próbowało wbić naraz na serwer :D

//Moderator M3doza

Opublikowano

Pluginy w miarę, gildie tirexa, ale widać na początek duża ilość graczy! No i to jest najważniejsze ;-)

Dziękujemy za miłą opinie :)

Życzę miłej gry //Moderator TopCrafta :)

Opublikowano

MrEat mogę prosić o jakieś dowody ?

Może to po prostu gracze którzy są fanami TopCrafta postanowili napisać to na waszym serwerze ?

Opublikowano

Znowu kolejny serwer z gildiami tirexa ...

 

Ten drop jest tak duży, że az sie nie chce grac ...

Lubie servery Easy SV ale 50% na diaxa to chyba przesada?

 

Co w związku z tym że mamy gildie tirexa ? ? 

 

To jest serwer Easy_Survival i według nas drop jest idealnie dopasowany do potrzeb graczy... Jesteś pierwszą osobą, która na to narzeka :) 

Opublikowano

Mialem okazje byc na tym serverku Helperem lecz niestety sprawy potoczyly sie inaczej i musialem wyjechac o czym nie poinformowalem Administracji i mysle ze sa na mnie zli xD.

 

-Co do servera bardzo dobry, wydawac sie moze ze jest to server robiony na szybko bo Administracje nie stac na nic innego, jednak osoby ktore tak mysla sa w bledzie.

Wiekszasc serverow tego typu jest robione na kase ten server jest dla Fanu :).

 

Polecam w 100%

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

 

Mialem okazje byc na tym serverku Helperem lecz niestety sprawy potoczyly sie inaczej i musialem wyjechac o czym nie poinformowalem Administracji i mysle ze sa na mnie zli  xD.

 

-Co do servera bardzo dobry, wydawac sie moze ze jest to server robiony na szybko bo Administracje nie stac na nic innego, jednak osoby ktore tak mysla sa w bledzie.

Wiekszasc serverow tego typu jest robione na kase ten server jest dla Fanu  :).

 

Polecam w 100%

Dziękuje za opinie :3 i nie jesteśmy na Ciebie Źli :)

 

fajny serwer, fajna administracja ;d zapraszam serdecznie do gry !

Dziękuje :)

 

 

Zapraszam na serwer jak i na forum.. linku nie podam bo mi nie wolno ;/ Więcej info na temat naszego forum na serwerze lub na ts :) 

Opublikowano

Klimak, kiedy zrobicie jakieś eventy czy coś w tym stylu? To mogło by odświeżyć serwer, pozatym polecałbym zmienić plugin na gildie ;)

87876659328820301036.png 

Opublikowano

Heh, serwer tylko polecać, 

Polecam go z kumplami.

Gramy tam już 2-3 edycje (ja dolaczylem w drugiej) wiec polecam gorąco :)

Jest Tylko jedna wada serwera : 

Wywala go zbyt często.

Jest to spowodowane tablicą (TAB) gdzie sa gildie.

Chyba.

Tak mówili admini.


 

Dziękuje za opinie :3 i nie jesteśmy na Ciebie Źli :)

 

Dziękuje :)

 

 

Zapraszam na serwer jak i na forum.. linku nie podam bo mi nie wolno ;/ Więcej info na temat naszego forum na serwerze lub na ts :)

 

Klimak, kolega @velix0 ma racje, może zmieńcie plugin i zmienicie odrazu itemy na gildie ? ;)

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

czemu serwer nie działa ?

 

Działa :)

 

 

 

Heh, serwer tylko polecać, 

Polecam go z kumplami.

Gramy tam już 2-3 edycje (ja dolaczylem w drugiej) wiec polecam gorąco :)

Jest Tylko jedna wada serwera : 

Wywala go zbyt często.

Jest to spowodowane tablicą (TAB) gdzie sa gildie.

Chyba.

Tak mówili admini.

Klimak, kolega @velix0 ma racje, może zmieńcie plugin i zmienicie odrazu itemy na gildie ? ;)

 

Dzięki

Itemy na gildie ? niby dlaczego ja uważam że są ok :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...