Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna i schludna prezentacja :P, co do serwera jestem stałym graczem i bardzo fajnie się gra, ja z moim ekipą gramy od pierwszych edycji tego serwera <3.

 

Dziękuje za opinie :3 Zapraszajcie swoich znajomych na serwer :)

 

 

 

Serwer off... ??

 

Serwer [Online]

Opublikowano

Serwer jest ok, dostałem bana za głupie trolle ^^

Poczekam edycje i może będzie global UB.

Idealny na wakacje bo dużo ludzi i nie trzeba siedzieć nad itemkami :)

MPC Love<3

Opublikowano

Serwer jest ok, dostałem bana za głupie trolle ^^

Poczekam edycje i może będzie global UB.

Idealny na wakacje bo dużo ludzi i nie trzeba siedzieć nad itemkami :)

 

Dzięki za grę :3 

Opublikowano

Nie polecam servera ze wzgledu na jego Administracje. Dlaczego?? 

 

Administracja +10 lat brak mutacji banują za byle co jak by nie mieli

komendy /kick.

 

jedyna ogarnieta osoba na tym serverze to ich moderator.

 

ps. Administracja jest wulgarna wobec graczy.

Opublikowano
Tak to jest prawda TheKrokodail.

servera nie polecam, lagi, wulgarne slownictwo oraz brak zainteresowania ze strony administracji

Opublikowano

Nie polecam servera ze wzgledu na jego Administracje. Dlaczego?? 

 

Administracja +10 lat brak mutacji banują za byle co jak by nie mieli

 

komendy /kick.

 

jedyna ogarnieta osoba na tym serverze to ich moderator.

 

ps. Administracja jest wulgarna wobec graczy.

 

Administracja +15 od nie dawna (Jakieś 2 Tygodnie). Jeżeli dostałeś bana za "byle co" zgłoś to naszym serwerze TeamSpeak. 

 

O jakim moderatorze mówisz ? 

 

 

 

 

Tak to jest prawda TheKrokodail.
servera nie polecam, lagi, wulgarne slownictwo oraz brak zainteresowania ze strony administracji

 

 

Ty dzieciaku to lepiej się tutaj nie pokazuj... 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...