Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób na pokonanie bossów w trybie heroicznym- pierwsze skrzydło


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 boss'a na heroicu pokonałem nawet nie wiem czym :) Był bardzo prosty

2 boss' był troszeczkę trudniejszy. Ja osobiście pokonałem go kapłanem. Zrobiłem combo z b. gurubaszi

3 boss chyba najbardziej denerwujący. Polecam agro łowcę. Jeśli znasz mkkr'a to on tą talią zniszczył tego pajączka.

Opublikowano

1 Boss, przeszedłem go moim pseudo facerougem :D (Bez legend)
2 Boss, Murloki (z Knife Juggerem)
3 Boss, Murloki again :) (z Knife Juggerem)

Opublikowano

1 Boss = jakiś mag xD łatwy był

2 Boss = jakiś mag xD łatwy był

3 Boss = Hunter, pułapka co zadaje 2, miał stwory 1/1, na całym stole co dawało mu 7 dmg. Ja miałem voodu i 2x tych co lecza po 3, pasywka go mocno biłem, a następnie 2 razy pieski z wilkiem i nie miał szans.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

A przejście w trybie heroicznym daje coś dodadkowego? Chyba nie. Ogólnie te bossy(zwykłe) były dosyć łatwe i za teoretyczna cenę 700 golda karty nie sa swietne.

Opublikowano

A przejście w trybie heroicznym daje coś dodadkowego? Chyba nie. Ogólnie te bossy(zwykłe) były dosyć łatwe i za teoretyczna cenę 700 golda karty nie sa swietne.

Przejście aktualnie dostępnego skrzydła nic nie daje, przejście wszystkich skrzydeł w trybie heroicznym daje nowy rewers.

Yykfu5r.png

Opublikowano

Pierwszy agrro mage (2x flamestrike)

Drugi agrro mage (żywiołaki wody najlepiej dorzucić)

Trzeci obrońcy argusa, alekstrasza widzący kręgu ziemi i jakoś to wychodzi

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

A za róg wywalić wybuchową?

Jeśli mówisz o "Wybuchowym strzale" to myślę, że tak.

Yykfu5r.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...