Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Wirtualna gotówka (wPLN) w Mintshost.pl i Biznes-Host.pl - serwery hostingowe o ponad 50% taniej!


linoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

UWAGA!



Zmiany w cenniku! wPLN w Mintshost teraz w przeliczniku 0.5, a w Biznes-Host po 0.7. Podwyżka w Biznes-Host nie dotyczy klientów, z którymi przeprowadziłem powyżej 3 transakcji włącznie. Zmiana cen wynika z tego, że wPLN w Biznes-Host schodzą zawsze najszybciej i często mam braki, na czym cierpią stali klienci. wPLN w Mintshost z kolei są cały czas na stanie od około roku, więc obniżam cenę dla wszystkich.



Aktualnie brak wPLN w Biznes-Host.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@linoskoczek doladowania do telefonu do jakiej sieci? Jak kupie za 20 zl ile bede mial w mintshost.pl?

Ps. Pisze w sprawie kolegi. Odpisz ile dostanie za 20 zl kasy w mintshost.pl i do jakiej sieci kupic doladowanie to sie do Ciebie odezwie :).

Opublikowano

Gorąco polecam, pieniądze przelane w kilka minut, zero przekrętów 100% prawdomówności.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Drodzy klienci. Zamiast pisać na Gadu-Gadu piszcie do mnie od razu wiadomość e-mail. Mail czytam na bieżąco, GG nie. Jeśli napisaliście na GG i nie odpisalem, napiszcie też maila. Najlepiej dopiszcie też numer GG, z którego pisaliście, to nie będę miał burdelu przy późniejszym przeglądaniu kto pisał. Dzięki wink.png


  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zmiany, zmiany!


 


Nowy system płatności. Na razie będą prowadzone testy jego działania, ale jeśli nie będzie żadnych nieoczekiwanych problemów, to zostanie na stałe. Co to oznacza dla przeciętnego użytkownika? Błyskawiczne płatności z najpopularniejszych w Polsce banków!


 


Wprowadzone zostały również zmiany w szablonie, aby nawet informatyk bez kawy o 6 rano umiał się połapać.


 


Jak już pewnie niektórzy wiedzą, nie jestem właścicielem całego sklepu. Można się o tym przekonać choćby kontaktując się używając formularza na stronie (także pamiętajcie, wiadomości miłosne tylko na mojego prywatnego maila!). To oczywiście nie znaczy, że zmieniają się warunki współpracy. W dalszym ciągu pomagam w doborze serwera, transferach i generalnie wszystkim, czym zajmowałem się wcześniej ;) Zmiany "przy biurku" są kierowane tylko sprawami finansowymi, więc jakość obsługi nie pogorszy się, a wręcz polepszy :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...