Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakieś Gierrrrki na mój złom :p


KaPi666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, Od pewnego czasu Pogrywam w WoTa, z moją starą maszynerią 15 - 30fps na niektórych mapkach, ale znudziło mi się. Jak chciałem spróbować siły na WT 5fps.

 

Niektóre gry zaczynają mnie nudzić, I chciałbym się zapytać, czy znacie coś poza moją wiedzą. Parametry :

Procesor : AMD Anthlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2,10GHz

Ram : 2,10GB.

Łącze : 30MB/s.

Karta Grafiki : 256MB (Integrowana, Nie opłaca się kupywać nowej, albo nie zadziała, Albo trzeba będzie kupić nowe pudło.)

 

 

 

@Edit. Gatunek. : Obojętny, Czy FPS, czy Race, Symulator. Obojętne.

Opublikowano

Need for speed: Most Wanted (2005)

 

Call of Duty 1

 

Battlefield 1942

 

Medal of Honor: Allied Assault

 

L.A Street Racing

 

18 Wheel Of Steel: Across America.

Opublikowano

Jakiś konkretny gatunek?

 

Może Gothic 1/2+NK

Seria The Settlers

GTA (do SA)

Twierdza/Twierdza Krzyżowiec

Jeżeli mi odpowiadasz, oznacz mnie:

 

@Pattern.

 

Wtedy na pewno odpiszę ;)

 

Opublikowano

Gothic

CS

Metin [xD]

Prince of Persia

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

@up, Może jeśli bym zakupił, To może by nie zadziałało?

 

Teraz się zarabia te 4,500zł na nowe pudło. to coś lepszego skminię

 

@Topic.

 

Grałem w 50% gier które mi podaliście, Ale nigdy nie grałem w FlatOut. Co to dokładniej jest?

 

mój internet teraz nie pozwala mi spojrzeć na tę gierkę.

Opublikowano

Stronghold, Stronghold Crusader, Stronghold Kingdoms, Oblivion, Morrowind, Tibia, Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout: Brotherhood of Steel, ew. możesz próbować Fallout'a 3. Jeszcze Age of Mythology. 

Opublikowano

GTA SA , Postal 2 + dodatki AWPMod , Colobot <3 , MaxPayne do 2 , Assassin's cred 1 , Deus Ex 1 , 

 

 

 

@up, Może jeśli bym zakupił, To może by nie zadziałało?

 

Teraz się zarabia te 4,500zł na nowe pudło. to coś lepszego skminię

 

@Topic.

 

Grałem w 50% gier które mi podaliście, Ale nigdy nie grałem w FlatOut. Co to dokładniej jest?

 

mój internet teraz nie pozwala mi spojrzeć na tę gierkę.

 
CO ?! Ziomek teraz za 1000 można mieć skrzynke (NOWĄ) do gier żeby chodziły na minimalne. Za 2000 to już niektóre średnie-wysokie a takie jak watchdogs to na minimalnych. Za 3000-4000 wszystko wprzód 5 lat nowe gry na FULL
Opublikowano

Ja polecam grę battlefield heroes na niskich/średnich

 

gra bardzo wciąga tanie przedmioty fajna grafika(mało wymagająca przy tym)  

Opublikowano

FlatOut to wyścigówka.

 

Need for Speed Most Wanted

Opublikowano

Widzę , że nie ma tu nikogo , kto na prawdę grał w prawdziwe legendy strategii i wogóle gier : HEROES 3 ! a może nawet i Heroes 4, ale jednak 3 jest lepsza

Modki to dźiffki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...