Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy taki pomysł ma szanse istnieć?!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

191131406646922984772.png

 

 

 

Z tej strony Mistrz i proszę Was o opinię. Mam zamiar utworzyć sieć serwerów Minecraft gdzie każdy miałby coś dla Siebie. Co to znaczy? Otóż już Wam wyjaśniam. Na serwerze miałby być każdy rodzaj serwera, jaki jest oraz kilka swoich drobnych pomysłów, których Wam nie zdradzę. Mogę tylko powiedzieć (w znaczeniu napisać, bo teraz piszę [F**k Logic!?], że to będzie tryb RPG z dodatkami Prison. I tu się rodzi pytanie. Czy takie coś Wam by odpowiadało? 

 

 

P.S. Nie pisac komentarzy w stylu "Pomysł fajny, ale i tak nie wypali" itp. itd. 

P.S.S Pluginy będą 98% autorskie.

 

 

SCREENY Z SERWERA

 

 

[Niedługo dodam nowe!]

 

 

 

Pozdrawiam główny pomyslowadca projektu Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Majoreq.
Opublikowano

Jak masz jak go rozkręcić to wypali i zagram, bo mało jest takich porządnych serwerów (prison najlepszy)

 

Jak chcesz robić dużą serwerownię, to nie radzę, bo każdy pójdzie na inny serv. i gra będzie w pojedynkę. Polecam najpierw jakiś freebuild i skyblock, potem jak na serwerach się uzbiera szarańcza (zwana graczami) to dodać kolejny serwer itd...

Opublikowano

@MajorHejt Właśnie się zastanawiam na tym pomysłem, a co inni o tym sądzą?

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Hmm.. RPG powiadasz? Może fabuła że jesteśmy więźniem i trafiamy do tego więzienia i aby się wydostać to wypełniamy misje itd.. Potem uciekamy z więzienia łapią nas i tak to może jakoś wyglądać :D Da się że zombie to policjanci i np. w grze o 20 godzinie (w grze.) I gdy gracze o tej godzinie nie będą w celach to taki zombie podchodzi i ich biję a na czacie będzie pisać aby spinkalał do celi :)

Opublikowano

Uważam, że fabuła więzienna będzie świetna.
Oczywiście, tutaj niestety się nasuwa wykonanie którego nie jesteśmy w stanie na dzień dzisiejszy ocenić. A przynajmniej ja :P

Na odpowiedź odpowiadam; jak najbardziej!

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Jeżeli pomysł będzie miał dużą popularność to już niedługo zobaczycie ss'y z serwera :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Tutaj macie pierwszy ss z serwera.

 

Na zdjęciu znajduję się Lobby.

 

53698234716807690959.png

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

@krzysiekkk200 Przebiję się spokojnie :) To jest serwer na, którym postaram się by były wszystkie możliwe tryby :)

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

NOWY SCREEN!

 

 

926851406136785984772.png

 

 

Jestem ciekawy kto odgadnie co robi każdy z tych itemków w moim eq. Każdy inny item ma inną funkcję.

Kto odgadnie dam VIP'a na 2 miesiace :)

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

kompas - wybieranie serwera

perła - teleportowanie sie nią 

kość - zwierzaki

kox - jakieś menu, informacje czy coś?

zegarek - ukrywanie graczy

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

@TheHappiness Miałeś 1 błąd oraz nie napisałeś coś robi slimeball. Powiedzmy, że dostaniesz VIP'a na 1 miesiąc.

 

 

Ktos jeszce chętny podjęcia się zadania?

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Za dużo refy, jeden na dzień.

 

Śmierdzi mi tu reklamą, znając życie serwer zostanie otwarty, ale administracja 13- go zniszczy. 

Ten spawn... taki kwadrat z kolejnym kwadratem na środku. 

 

Ja nie wejdę, nie wiem czego się spodziewać. Nigdy nie lubiłem serwerów-lobby, zazwyczaj wykonane na odpierdziel aby każdy gracz znalazł co chciał, kupił vipa.

b_560_95_2.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngup2

Śmierdzi mi tu reklamą, znając życie serwer zostanie otwarty, ale administracja 13- go zniszczy. 

Padłem i nie wstaję...

Administracja 17+ będzie, a nie 13-...

 

Spawn Lobby cały czas się zmienia i cały czas go budujemy. 

Ja nie wejdę, nie wiem czego się spodziewać. Nigdy nie lubiłem serwerów-lobby, zazwyczaj wykonane na odpierdziel aby każdy gracz znalazł co chciał, kupił vipa.

Padłem i nie wstaję [x2].

 

Serwer nie będzie robiony na "odpierdziel". Robimy tak, aby graczom grało się jak najlepiej i bez żadnych lagów. Na serwerze nie będą tylko Vipy, ale o tym przekonacie się tuż po otwarciu serwera :)

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

 

 

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

@Heiler Niestety, ale mamy już ekipę do pisania pluginów :)

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...