Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy taki pomysł ma szanse istnieć?!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję odpowiednich osób, które nadają się na rangę KidMod. Poszukujemy bardzo dużo osób ze względu, że serwerów będzie dużo. Więcej info na PW.

 

Wymagania:

 

- wiek 15+

- doświadczenie [może być minimalne, ponieważ u nas komend będziesz uczyć się od nowa, mamy nowe inne komendy]

- jakiś kontakt [ TS3 / SKYPE] 

 

Podanie:

Wiek:

Imię:

Doświadczenie:

Coś o sobię:

 

 

Podania wskładać na PW. Tutaj nie będą rozpatrywane.

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

@Heiler Niestety, ale nie. Zmieniłem ekipię, która jest teraz bardziej ogarnięta :)

 

Ten plugin był pisany dawno temu, więc mógł być zły i to ja go pisałem, więc pisało go nie wiedzaące nic o Javie 14 letnie dziecko :P

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Wystarczy tylko wytrwałość, pomysłowość, determinacja oraz motywacja i serwer może spokojnie zaistnieć. Jednym słowem (a raczej czterema xD) serwer jak najbardziej wypali. ;)

Opublikowano

@kupakurcjus Są to osoby 100% zaufane, osoby, które znam do przedszkola :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngNibo Dziękuję za opinię. Już niedługo (prawdopodobnie dziś) będzie następny screenshot :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Ogólnie mam nadzieje że wypali w 100%. Jednak nie liczcie od razu na full server bo musicie na to zapracować. Craftg*mes też kiedyś było nie znane ;))

MPC Love<3

Opublikowano

@kupakurcjus Też mam nadzieję że też wypali w 100%! Z tego co widzę na serwerze jest MEGA, mam nadzieję, że już niedługo zobaczycie serwer w całej okazałości.

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Czy takie logo wam się podoba czy zmienić?

 

Mamy słabego grafika? :>

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Teraz jak czytam wszystkie komentarze to myśle tak

Ło ku*wa mam nadzieje że wypali

[url=http://www.mpcforum.pl/topic/1242542-bonzaiieu-z-modami/]
[img=https://imagizer.imageshack.us/v2/512x256q90/673/d2a9f6.png]
[/url]

Opublikowano

Co wy o tym myślicie?

 

53377535968614999852.png

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Zwierzaki? Spoko sprawa. Myśleże to jakoś urozmaici serwer orazże ceny będą różne w zależności od rangi.


Opublikowano

Jakie zwierzaki chcecie zobaczyć już odblokowane dla gracza na start?

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

@XXrexonXX Zwierzaki będą wszystkie co są w minecraftcie, ale bez Withera oraz Ender Dragona.

 

Nie chce pokazywać screenów z zwierząt bo to będzie mała niespodzianka :)

Zastanawiamy się jakie dać dla gracza odrazu po wejściu, a które będzie można odblokować.

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Ja widać zmieniliśmy nazwę z FunHard na FunGames. Czy ta nazwa Wam się podoba?!

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Jest spoko oraz nawet lepsza, ponieważ FunHard bardziej mi się kojarzył z hardcorem.

Dziękuję za opinię. Niedługo wiecej screenów.

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...