Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto steam z grami za skiny do cs:go.


PaTrOL *DG*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto steam.
Metoda kontaktu: Prywatna wiadomość na MPC.

Opis rzeczy: Poniżej.

Oczekiwana/oferowana cena: Wymiana za skiny do gry CS:GO lub PSC 100zł.

Zdjęcia/inne informacje: Poniżej.

 

 

Witam, oferuję konto steam z grami:

 

934141406052593962899.png

 

Dodam, że gra black ops 2 ma zakupione 3 dodatki:

-Apocalypse     -     Zawiera ono cztery świeże mapy do rozgrywki wieloosobowej (będące po części oryginalnymi projektami, a po części wariacją na temat map występujących w poprzednich częściach gry), a także nowy rozdział w trybie Zombie, zabierający gracza w alternatywne, dieselpunkowe realia I wojny światowej.

 

569401406052593962899.png

 

 

-Vengeance    -     Największą nowością w DLC jest mapa Buried, w której gracze trafiają do starego górniczego miasteczka utrzymanego w klimatach Dzikiego Zachodu. Jest to świeża wariacja na temat trybu Zombie, w którym musimy stawić czoła hordom napierających usilnie zombiaków. W tym trybie pojawiają się nowe, nieznane wcześniej postaci, a w eksterminacji fali żywych trupów pomoże nam nowa unikatowa zabawka, nazwana przez twórców Ray Mark Gun II <3 .

 

191131406052594962899.png

 

 

-Uprising     -     Skupia się on na rozgrywkach wieloosobowych, zwiększając liczbę map o kolejne cztery, a także dodając nowy scenariusz dla trybu Zombie.

Nabywcy Uprising otrzymują ponadto scenariusz dla trybu Zombie, zatytułowany Mob of the Dead. Odwiedzimy w nim więzienie Alcatraz z lat 20-tych ubiegłego wieku, kiedy to prohibicja doprowadziła do rozkwitu mafii w USA. Historyczne realia odchodzą jednak na bok, gdy rozpoczyna się inwazja żywych trupów. Gracze wcielają się w czwórkę gangsterów osadzonych w słynnym więzieniu, którzy wspólnymi siłami bronią się przed nadciągającymi falami nieumarłych. Wizerunku i głosu postaciom użyczyli znani aktorzy: Raymond Allen Liotta (jako Billy Handsome), Joseph Carl Pantoliano (Al „The Weasel” Arlington), Calogero Lorenzo Palminteri (Salvatore „Sal” DeLuca) oraz Michael Madsen (Michael „Finn” O’Leary). Po raz pierwszy trybie w tym pojawił się tzw. Czyściec, gdzie trafiają pokonani gracze. Tam, dostają oni szansę powrotu do świata żywych, jeśli wykonają pewne zadanie.

 

 

990031406052594962899.jpg

 

 

Wymienię owe konto z grami za skiny do cs:go m.in może być to nóż(jeden nóż lub więcej skinów), awp/ak/m4a1-s, glockami i usp nie pogardzę.

 

100 % pewność, że dostaniesz konto? Tak, a czemu? Bo konto wystawiam na allegro. :)

 

 

 

UWAGA!

 

KONTO MA VAC BAN NA GRĘ CS:GO.

 

 

Zainteresowanych pisać tutaj lub prywatna wiadomość na forum. ;)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Mogę ci dać max AWP Redline z naklejkami za 5.80 euro ;_;

 

Konto ma VAC Bana co mnie odrzuca

graphic.png


 

Opublikowano

Mogę ci dać max AWP Redline z naklejkami za 5.80 euro ;_;

 

Konto ma VAC Bana co mnie odrzuca

To jak Cię odrzuca to nie pisz, konto nie jest przeznaczone do grania w grę CS:GO tylko w te, które są na zdjęciu + możesz aktywować gry na koncie jakie chcesz prócz cs:go..

 

I jeżeil masz tak pisać, że dajesz skiny po 5 euro to nie pisz bo miałem oferty nawet po 100 zł za konto.. ;)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

To jak Cię odrzuca to nie pisz, konto nie jest przeznaczone do grania w grę CS:GO tylko w te, które są na zdjęciu + możesz aktywować gry na koncie jakie chcesz prócz cs:go..

 

I jeżeil masz tak pisać, że dajesz skiny po 5 euro to nie pisz bo miałem oferty nawet po 150 zł za konto.. ;)

 

To trzeba było brać bo już takiej oferty raczej nie dostaniesz.

76561198001815076.png
Opublikowano

Nie wymyslam, nie bralem bo chcialem skiny do cs ale nie mieli ;)

Takze poczekam na dalsze oferty.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Nie wymyslam, nie bralem bo chcialem skiny do cs ale nie mieli ;)

Takze poczekam na dalsze oferty.

 

No to następnym razem bierz kase a skinny kup sobie na rynku.

76561198001815076.png
Opublikowano

Chcę skiny a nie "max 30 zł", czytanie ze zrozumieniem B) B) B)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...