Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEWS] Jutrzejsza (dłuższa) przerwa techniczna


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli szykuję się porządna aktualizacja 8-)

 

Z porządną aktualizacją by sie zmieścili do 15 -,- a oni nas zlewają...

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

dodali cos nowego ? 


czemu?  ;p 

 

Teraz po 50k nx za kare musza dac xD

dlaczego ?


Mpc Forum To Najlepsze Forum Jakie Moze By Tu Sie Wszystkiego Dowiem :)

Opublikowano

Polaczki jak zwykle marudzą tylko -_-

Redaktorzy powinni opisywać to co jest wprowadzane i to szczegółowo, zamiast tego kopiujecie tylko spis permów za GP. Na szczęście temat już się nie przyda bo ponoć można już wszysko kupić na perma. Niech ktoś sprawdzi ten mit i zobaczy czy można giftać permy.

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano

Polaczki jak zwykle marudzą tylko -_-

Redaktorzy powinni opisywać to co jest wprowadzane i to szczegółowo, zamiast tego kopiujecie tylko spis permów za GP. Na szczęście temat już się nie przyda bo ponoć można już wszysko kupić na perma. Niech ktoś sprawdzi ten mit i zobaczy czy można giftać permy.

Nie mozna nic giftac za gp. Ciekawe czy bd sie cieszyl jak all bd ci na tej twojej elimce biegalo z full speedem i dualami

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Nie mozna nic giftac za gp. Ciekawe czy bd sie cieszyl jak all bd ci na tej twojej elimce biegalo z full speedem i dualami

To graj na roomach gdzie elitt wywalają za duale, co do speeda już wcześniej pajace biegali, teraz przynajmniej każdy będzie mógł im dorównać 

"Nie ma wakacji, nie ma weekendów, nie ma urodzin, ZERO dni wolnych, bo każdy dzień jest ważny!"

Opublikowano

mam pytanie o co chodzi z tym komunikatem o 20:00 ?

 

Chyba znowu przerwa techniczna.

 

Nie mozna nic giftac za gp. Ciekawe czy bd sie cieszyl jak all bd ci na tej twojej elimce biegalo z full speedem i dualami

Wycofali recona.

Opublikowano

i juz server nie dziala? ;p


skuwysyny ze sie wyraze za przeproszeniem... nawprowadzali zmian a teraz beda kombinowac ;/


przedluzy sie :)

Opublikowano

Aktualnie serwer nie działa, więc stay tune.

Opublikowano

Mi już wszystko płynnie działa, błędów nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...