Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krasnoludzka Kraina | Góra | Kopalnia | Część #1


needpvp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!


 


Jeśli ktoś lubi widoki rodem z gry Skyrim - ten temat jest dla niego!


 


Na naszym serwerze Jesień Średniowiecza powstało ostatnio bardzo dużo pięknych budowli, terenów czy innych rzeczy które da się zbudować ale nie da opisać słowami.


 


Dziś zaprezentuje Wam jedną z nich.


 


Jest to początek lokacji jaką będzie Kraina Krasnoludów rodem ze Skryim czy Władcy Pierścieni.


 


Głównym kierownikiem projektu jest GoldenPS, jego wspólnikiem jest FigiPL.


Razem stworzyli już 2 wielkie, kamienne posągi krasnoludów pilnujących wejścia do kopalni, samo wejście oraz aktualnie budują wnętrze.


Jako że poproszono mnie oraz Warchammera o pomoc, nie mogliśmy odmówić.


Wraz z Warchammerem stworzyliśmy górę nad kopalnią i odpicowaliśmy cały teren dookoła.


Dodaliśmy parę kanionów oraz wielką rzekę.


 


Nie jest to co prawda skończony projekt, jednak jest na tyle epicki i piękny że nie mogłem się oprzeć przed wstawieniem go na craftsite.


Do zrobienia zostało jeszcze trochę a między innymi:


- "miasteczko" krasnali pod górą


- środek góry (kopalnie)


- miasto portowe


- lasy dookoła miasteczka


- statek towarowy


- być może leże smoka i smok na górze.


 


Koniec końców, brawa dla budowniczych i powodzenia w dalszym budowaniu!


 


Screeny:


http://imgur.com/a/Ypshi


 


 


______________________________________________________________________


 


Jeśli jesteś zdolnym budowniczym to zapraszam na Jesień Średniowiecza! p4-smile.png


 


Opublikowano

Wejscie takie sobie, ale góra!!! Wnętrze!!! Coś pięknego :)

Powodzenia w dalszym tworzeniu ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Jak dla mnie kraina robi wrażenie. Góry są bardzo smukłe i wyglądają świetnie. Dzięki shaderom całe miejsce zyskuje klimatu.

Powodzenia w dalszych projektach.

5SlQjTQ.png

Opublikowano

Mistrzowie w tworzeniu terenu :D Robią to w WorldPainter czy VoxelSniper?

Pomogłem daj Lubię to!

Jeśli post wyżej jest reklamą proszę o usunięcie!I nie dawanie ostrzerzenia!Dziękuje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...