Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy chcielibyście zagrać na takim serwerze?


Skyfer

Zagrałbyś?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrałbyś?

    • Tak
      9
    • Nie
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mamy ze znajomymi plany zbudowania serwera na modyfikacjach 'tekkit classic'. Będzie to serwer freebuild. Chcielibyście zagrać na takim serwerze? Wyraźcie swoje opinie.

Opublikowano

No jasne, chętnie powróciłbym do czasów kiedy grałem z kolegami na Freebuild, gdy jeszcze Minecraft się rozwijał :D A jeszcze do tego tekkit Classic, człowieku zagrałbym 100%.

 

Pozdrawiam ;)

sygnaturka.png
Opublikowano

Czemu nie? Tylko mam nadzieje, że znajdzie się ktoś na serwerze kto ogarnia EE2.

I właśnie dla tego moda planujemy zrobić na działkach dostawę prądu =)

Opublikowano

Takie serwery nie przypadły mi do gustu. 

Wolę PVP, bądź czysty survival. 

Opublikowano

A może zamiast tekkita clasic skleić jakąś paczkę modów np. na 1.2.5 opierającą się na IC2 i Gregtechu?

 

@1361622928-U485574.pngSkyfer

 

Według mnie będzie o wiele lepiej jeżeli nie będzie dostarczana energia, przynajmniej będzie trudno na początku.

Opublikowano

A może zamiast tekkita clasic skleić jakąś paczkę modów np. na 1.2.5 opierającą się na IC2 i Gregtechu?

 

@1361622928-U485574.pngSkyfer

 

Według mnie będzie o wiele lepiej jeżeli nie będzie dostarczana energia, przynajmniej będzie trudno na początku.

Hmm, to zobaczymy. A byłbyś chętny do pomocy?

Opublikowano

Polski serwer tekkit - jak najbardziej

Freebuild - Nieeee...

Survival - najlepsza opcja

 

Teekit + Survival

wHgO0WT.gif

Opublikowano

Mi osobiście pomysł się podoba dawno nie grałem na FreeBuild a poza tym na każdej liście serwerów tekkit classic jaką sprawdzałem nie znalazłem ani jednego polskiego serwera z tą paczką modów . Jestem na TAK .

     Silentiumpc gladius m20 | Silentiumpc vero L1 500w | Msi b150 pro/vdh | i5 6500 | Sandisk ssd plus 240GB | Silientiumpc Fortis 3 | 8GB DDR4 | Gtx 660 OC 2GB |

 

Opublikowano

@SzYmCi_PL fakt ciekawie by było ale już tekkit classic cofa nas do 1.2.5 :)

     Silentiumpc gladius m20 | Silentiumpc vero L1 500w | Msi b150 pro/vdh | i5 6500 | Sandisk ssd plus 240GB | Silientiumpc Fortis 3 | 8GB DDR4 | Gtx 660 OC 2GB |

 

Opublikowano

@SzYmCi_PL fakt ciekawie by było ale już tekkit classic cofa nas do 1.2.5 :)

 

Ostatnio zawsze marzyłem o tym, żeby zagrać sobie na jakiejś alphie. :)

 

No zawsze ten 1.2.5 to jakaś starsza wersja...

Bez_nazwy_1.png

Opublikowano

Ok. Serwer powstał. A nawet dwa! Paczki do wyboru: wichu 1993 1.2.5 lub tekkit 1.6.4. Wymagam podań na pw ;)

Opublikowano

Proszę to trochę bardziej opisać ale tak , wszystkie no bynajmniej większość serwerów modowanych z dobrze sklejoną paczką jest dobrych .

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...