Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF3 i BF4] Poradnik dla początkującego - Szturmowiec.


LordGrizzly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Zapraszam do mojego drugiego tutoriala :)

A więc szturmowiec to najbardziej uniwersalna klasa w grze.

Szturmowiec jest dobrym medykiem polowym i trzeba wykorzystywać to bardzo często.

 

 

 

___________

Mocne strony

 

 

-Dobre obrażenia i celność na duże dystanse,

-największy wybór broni,

-leczenie siebie oraz towarzyszy,

-defibrylacja poległych towarzyszy,

-granatnik/strzelba podwieszana.

 

 

_________

Słabe strony

 

 

-Bezbronny w starciu z pojazdami(brak rpg),

-słabe przygważdżanie,

-konieczność wyboru między apteczką a podwieszaną bronią,

-wrogi snajper=duży problem.

 

 

Podstawowa funkcją szturmowca jest oczywiście eliminowanie oddziałów wroga.Ma on do wykorzystania szeroki wachlarz uzbrojenia, które, prawidłowo wykorzystane sprawdza się niemal w każdej sytuacji.Karabiny szturmowe mają największy poza snajperkami zasięg i celność.

 

 

Tricki pomagające w rozgrywce:

-używajmy defibrylatora do wskrzeszania naszych towarzyszy,

-defibrylator może zabijać wrogów, ale to jeżeli gramy na noob serwer,

-apteczka, która przyda sie nam i towarzyszom,

-nie rzucaj apteczki obok wroga bo jego też to leczy,

-jeżeli jesteś pod ostrzałem i uciekasz rzuć przed siebie apteczkę, dostaniesz parę kul ale to nie problem, HP ci się zwróci ;)

CPU: AMD FX 8350 4.0GHz GPU: GIGABYTE GeFORCE 970 OC 4GB MOBO: ASUS M5A97 EVO R2 RAM: CRUCIAL BALLISTIX 8GB PSUCORSAIR 600 W 80 PLUS GOLD CASE: ZALMAN Z3 PLUS

MOUSE: A4TECH BLOODY V8M KEYBOARD: ROCCAT RYOS MK KEYPAD: TRACER AVENGER EARPHONES: SKULLCANDY INEAR

 

maxresdefault.jpg

Opublikowano

Dodaj tez, ze apteczke w biegu rzucamy podczas skoku troszke w gore, poleci dalej, wiecej zyskamy. Gdy gramy kolo apteczki naszej i odchodzimy, a wejda tu wrodzy zolnierze zniszczmy apteczke - to tylko 2-3 strzaly a wrog ma ciezej. Gdy apteczka daje duzo punktow to nie rzucaj kolejnej gdzie indziej - poprzednia wtedy zniknie, i nie zdobedziesz tylu punktow. Szturmowiec nie sluzy  do walki na duze dystanse, ani tylko na male. Nie powinnismy biec na poczatku i rozwalac 3-4 typa "wbijajac sie w nich" zeby potem pasc, i pozwolic wrogom zdefibrylowac sie - szturmowiec nie biega sam, gra zespolowo. Gdy spawnujesz sie na jakims camperze / snajperze rzuc mu apteczke za nogi, zeby mogl sie leczyc, ale PAMIETAJ, nigdy nie rzucaj mu apteczki na cialo - przez to moze  nie zdazyc zabic przeciwnika. Dodaj tez polecane bronie i ustawienia. Poradnik OK ale za krotki - dopisz cos do niego :) Dalem ci "troche" materialu do opisania. Lap lajka. Niie pisz duzo poradnikow - pisz dobre poradniki.

Opublikowano

Dodaj tez, ze apteczke w biegu rzucamy podczas skoku troszke w gore, poleci dalej, wiecej zyskamy. Gdy gramy kolo apteczki naszej i odchodzimy, a wejda tu wrodzy zolnierze zniszczmy apteczke - to tylko 2-3 strzaly a wrog ma ciezej. Gdy apteczka daje duzo punktow to nie rzucaj kolejnej gdzie indziej - poprzednia wtedy zniknie, i nie zdobedziesz tylu punktow. Szturmowiec nie sluzy  do walki na duze dystanse, ani tylko na male. Nie powinnismy biec na poczatku i rozwalac 3-4 typa "wbijajac sie w nich" zeby potem pasc, i pozwolic wrogom zdefibrylowac sie - szturmowiec nie biega sam, gra zespolowo. Gdy spawnujesz sie na jakims camperze / snajperze rzuc mu apteczke za nogi, zeby mogl sie leczyc, ale PAMIETAJ, nigdy nie rzucaj mu apteczki na cialo - przez to moze  nie zdazyc zabic przeciwnika. Dodaj tez polecane bronie i ustawienia. Poradnik OK ale za krotki - dopisz cos do niego :) Dalem ci "troche" materialu do opisania. Lap lajka. Niie pisz duzo poradnikow - pisz dobre poradniki.

Ok zrozumiano szefie :)

Dziękuje za łapkę :)

CPU: AMD FX 8350 4.0GHz GPU: GIGABYTE GeFORCE 970 OC 4GB MOBO: ASUS M5A97 EVO R2 RAM: CRUCIAL BALLISTIX 8GB PSUCORSAIR 600 W 80 PLUS GOLD CASE: ZALMAN Z3 PLUS

MOUSE: A4TECH BLOODY V8M KEYBOARD: ROCCAT RYOS MK KEYPAD: TRACER AVENGER EARPHONES: SKULLCANDY INEAR

 

maxresdefault.jpg

Opublikowano

Fajny poradnik, łap plus.

Tablet Razer Edge Pro

CPU:i7

GPU:intel HD4000(dx11) ; Nvidia GT 640M LE(2gb, Optimus Technology)

RAM:8gb ddr3

SYS:Windows 8 64bit

Opublikowano

Dzięki wszystkim za miłe słowa, dużo dla mnie znaczą :)

CPU: AMD FX 8350 4.0GHz GPU: GIGABYTE GeFORCE 970 OC 4GB MOBO: ASUS M5A97 EVO R2 RAM: CRUCIAL BALLISTIX 8GB PSUCORSAIR 600 W 80 PLUS GOLD CASE: ZALMAN Z3 PLUS

MOUSE: A4TECH BLOODY V8M KEYBOARD: ROCCAT RYOS MK KEYPAD: TRACER AVENGER EARPHONES: SKULLCANDY INEAR

 

maxresdefault.jpg

Opublikowano

Fajny poradnik ;p O tym ze defiblirator moze zabic nie wiedzialem  o.O

Cieszę się.No widzisz, teraz już wiesz :)

CPU: AMD FX 8350 4.0GHz GPU: GIGABYTE GeFORCE 970 OC 4GB MOBO: ASUS M5A97 EVO R2 RAM: CRUCIAL BALLISTIX 8GB PSUCORSAIR 600 W 80 PLUS GOLD CASE: ZALMAN Z3 PLUS

MOUSE: A4TECH BLOODY V8M KEYBOARD: ROCCAT RYOS MK KEYPAD: TRACER AVENGER EARPHONES: SKULLCANDY INEAR

 

maxresdefault.jpg

Opublikowano

A poradzisz mi jakiej broni używać na 8 lvl? 

Jak na 8 poziom to polecam Ci AK-74M, potem odblokuj sobie AEK-971.

CPU: AMD FX 8350 4.0GHz GPU: GIGABYTE GeFORCE 970 OC 4GB MOBO: ASUS M5A97 EVO R2 RAM: CRUCIAL BALLISTIX 8GB PSUCORSAIR 600 W 80 PLUS GOLD CASE: ZALMAN Z3 PLUS

MOUSE: A4TECH BLOODY V8M KEYBOARD: ROCCAT RYOS MK KEYPAD: TRACER AVENGER EARPHONES: SKULLCANDY INEAR

 

maxresdefault.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...