Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF3 i BF4] Poradnik dla początkującego - Wsparcie.


LordGrizzly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Witam was wszystkich, zapraszam do lektury :)

Żeby coś zdziałać w Battlefieldzie trzeba grać zespołowo.Do tego najlepiej nadaje się "Wsparcie" i "Szturmowiec".

Decydujać się na grę tą klasą, gracz powinien zaakceptować fakt, że większość zyskiwanych punktów nie będzie pochodzić z bespośrednich zabójstw, a jego średnia celność w statystykach spadnie o kilka procent.W zamian za to punkty doświadczenia będą ładnie wchodzić, a dobre wsparcie=częsta wygrana meczu ;)

__________

Mocne strony

 

-uzupełnianie amunicji i ładunków wybuchowych,

-świetne możliwości przygważdżające,

-zmora snajperów,

-dobra kontrola tłumu ogniem zaporowym,

-zastawianie pułapek na wrogą piechotę,

-niszczenie pojazdów dzięki C4.

 

_________

Słabe strony

 

-mała celność broni bez dwójnogu,

-dość podatny na wrogich nożowników,

-po rozstawieniu moździerza staje się celem widocznym dla wszystkich,

-mała mobilność,

-konieczność poświęcenia części widocznych w profilu statystyk dla dobra drużyny.

 

 

Tricki pomagające w rozgrywce:

-nie wyrzucaj zbyt często paczki z amunicją.Twoja postać informuje o tym więc wróg też ją słyszy,

-biegaj w grupach,

-miny przeciwpiechotne Claymore rzucaj na schody, na górze budynku przed drabiną, obok drzwi,

-minę można kamuflować poprzez rzucenie na nią apteczki ;)

-moździerz używany tylko i wyłącznie na piechotę,

-podłożenie C4 na czołg wroga, szybkie odejście=pech wroga,

CPU: AMD FX 8350 4.0GHz GPU: GIGABYTE GeFORCE 970 OC 4GB MOBO: ASUS M5A97 EVO R2 RAM: CRUCIAL BALLISTIX 8GB PSUCORSAIR 600 W 80 PLUS GOLD CASE: ZALMAN Z3 PLUS

MOUSE: A4TECH BLOODY V8M KEYBOARD: ROCCAT RYOS MK KEYPAD: TRACER AVENGER EARPHONES: SKULLCANDY INEAR

 

maxresdefault.jpg

Opublikowano

Dodaj polecane bronie, i jak ich uzywac...

 

Np. M27 IAR + holograficzny / kolimatorowy celownik + chwyt przedni, 46 strzalow, ale w walce jak karabin szturmowy 

albo

M60E4 + dwójnóg + holo/kolimator//M145 (3,4x) ew. ACOG lub PSO (4x) + większy magazynek + latarka (campienie w budynku, ciasnej przestrzeni) lub laser (otwarte przestrzenie) i najlepsze do campienia (2 strzaly w glowe i gosc na 800m moze pasc)

 

Dodaj tez, ze granie RKM Typ 88 bez dwójnogu to samobójstwo - dwójnog zmniejsza rozrzut o 86%

 

Fajny poradnik, ale zbyt krotki. Leci lajk

Opublikowano

Poradnik sie przydal :) dzieki. Zostawiam like.

Miło z twojej strony.

CPU: AMD FX 8350 4.0GHz GPU: GIGABYTE GeFORCE 970 OC 4GB MOBO: ASUS M5A97 EVO R2 RAM: CRUCIAL BALLISTIX 8GB PSUCORSAIR 600 W 80 PLUS GOLD CASE: ZALMAN Z3 PLUS

MOUSE: A4TECH BLOODY V8M KEYBOARD: ROCCAT RYOS MK KEYPAD: TRACER AVENGER EARPHONES: SKULLCANDY INEAR

 

maxresdefault.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...