Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik wojownika na DT na prywatne serwy


greg456

  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ten poradnik okazał się pomocny?

    • TAK
      4
    • NIE
      1
  2. 2. Jaka postać jest najlepsza na DT waszym zdaniem

    • wojek body
      2
    • wojek mental
      0
    • ninja dagger
      0
    • ninja archer
      0
    • szaman smok
      1
    • sura WP
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema w tym tutku chciałbym wam przedstawić eq na DT dla wojownika.


A więc do roboty będziemy potrzebowali wojownika Mental/Body


Mental z Full skilami na P.


Body z Full skilami P oprócz berka bo go sie zostawia na G1.


Na 86 lvl powinniśmy mieć wszystkie skile na P o ile każy skill wbił przy 17 pkt.


Oczywiście potrzebne będą roski zielone potki, koń militarny buffek 55%.


 


Najlepsza bronią będzie.


 


Miecz_Pe%C5%82ni_Ksi%C4%99zyca.jpg- FMS z Sr min. 40   


Zatruty_Miecz.jpg- truciak z Sr min. 40


KD do FMS: Potwora+5, Szycia +5


KD do truciaka Kryta+5, Szycia+5, Potwora+5


Najlepiej by było jak by weszły bony na nieumarłych 20% jeszcze.


 


Zbroja_Z_Czarnej_Stali.jpg


 


Max PŻ


x% obrażeń będzie dodane do pż


Wartość ataku


 


KD:Wita+5,Uchyłki+5,Defa+5


 


682691405944701987437.jpg


 


20% na nieumarłe


8% szans na otrucie


 


Bransol._Z_Niebia%C5%84._%C5%81ez.jpg


 


Max PŻ


x% obrażeń będzie dodane do pż


20% na nieumarłe


(dobrze by było jak by szycie jeszcze weszło)


 


466711405944701987437.jpg


 


20% na nieumarłę


 


Lwia_Tarcza.jpgTarcza_Tygrysa.jpgTarcza_Smoka.jpgSokola_Tarcza.jpg


 


NNO


20% na nieumarłe


Siła


(Tarcza do wyboru)


 


756251405944701987437.jpg


Bony


szansa na omdlenie 5%


Max pż


kryt 5%


 


Buty_Feniksa.jpg


Max pż


kryt 5%


szansa na omdlenie 5%


 


Najlepiej żeby szaman miał z 55% buffa, jeżeli idzecie wojkiem body to najlepiej zrobić full combo i bić ripera żeby nie odrzucać oczywiście wszystkie roski itp. i riper bardzo szybko dednie.Jeśli gramy mentalem to najlepiej by było wbić ripera w ścianę i go bić z konia bo dzięki silnemu jego skile nas nie odrzucą.


Dobrze by było mieć matowe oddane u biologa.


 


Zakaz kopiowania poradnika na inne forum.


 


Wszelkie zdjęcia zbrój,broni i biżuterii wzięte ze strony http://wiki.metin2.pl/


 


AKTUALIZACJA 14.04.2015r.


 


SS'Y mojego eq na moim wojku body którym rozwalam ripa na luzie.SS'Y robione na serwerze Diamondmt3.


Zamieszczam miniaturkę


1a63a92249d52b4cm.png


Opublikowano

1. Nie EG tylko Eq.

2. Nie "reszta to przeszłoś" - tylko reszta jest nieważna.

3. Pelerynki męstwa nie wziąŚć, tylko WZIĄĆ.

4. Nie pujdzie, tylko pÓjdzie.

5. Nie kopjowanie, tylko kopiowania.

 

GRR... Aż boli przecież.

 

 

Co do kwestii merytorycznej: Jeśli bijemy z konia, to u bodego przyda się też berek. W dt nie jesteśmy narażeni aż tak bardzo na szycie, więc czym więcej defa tym lepiej.

I generalnie, zamiast mentala poleciłbym WP

2l6yat.jpg

Opublikowano

1. Nie EG tylko Eq.

2. Nie "reszta to przeszłoś" - tylko reszta jest nieważna.

3. Pelerynki męstwa nie wziąŚć, tylko WZIĄĆ.

4. Nie pujdzie, tylko pÓjdzie.

5. Nie kopjowanie, tylko kopiowania.

 

GRR... Aż boli przecież.

 

 

Co do kwestii merytorycznej: Jeśli bijemy z konia, to u bodego przyda się też berek. W dt nie jesteśmy narażeni aż tak bardzo na szycie, więc czym więcej defa tym lepiej.

I generalnie, zamiast mentala poleciłbym WP

poprawiłem błędy ale poradnik ogólnie dobry mi chyba wyszedł.

Opublikowano

Nie grywam na privach, więc nie mogę się wypowiedzieć :) Ale wygląda nieźle, dodałbym jeszcze Sure WP jako dobrą postać. 

2l6yat.jpg

Opublikowano

Nie wiem tylko dlaczego proponujesz miecz bojowy lub nimfę, zamiast FMSa. Przecież FMS ze średnimi +35 jest o wiele lepszy. Do tego można wbić w niego bonus na DT, co zwiększy jego przewagę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepiej na DT zrobić WP, a nie wojownika. WP dużo więcej ogarnie, i szybciej bo ma to co bodziak i mental.

Opublikowano

Macie racje że lepiej iść surką WP ale to poradnik dla wojka body lub Mental oczywiście kto chce chodzić sura WP lub inną postacią niech se chodzi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spoko poradnik

 

Nie wiem tylko dlaczego proponujesz miecz bojowy lub nimfę, zamiast FMSa. Przecież FMS ze średnimi +35 jest o wiele lepszy. Do tego można wbić w niego bonus na DT, co zwiększy jego przewagę.

 

To zależy, bo jak mental lubi się skillami pobawić to i partyzana będzie miodzio.

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...