Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

zmiana coolera


Abesss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Montowałem kompa, zakupiony miałem rajintec ereboss lecz nie miałem tak długiego śrubokrętu (nie komentujcie, prosze) by wkręcić śrubkę, więc założyłem boxowy wentylator. Chcę teraz założyć rajinteka, bo cooler głośno chodzi, lecz jest pasta nałożona i na procka, i na tą podstawkę od coolera. Czy można tą pastę zmyć zwykłym alkoholem?

Opublikowano

Pastę zmywa się izopropanolem. Koszt ok 4 zł. Kupisz w sklepie elektronicznym albo w jakimś serwisie. Słyszałem że inni zmywają płynem do szyb, ale ja nie preferuje takich eksperymentów.

Opublikowano

Pastę zmywa się izopropanolem. Koszt ok 4 zł. Kupisz w sklepie elektronicznym albo w jakimś serwisie. Słyszałem że inni zmywają płynem do szyb, ale ja nie preferuje takich eksperymentów.

Ja używam spirytusu 97 i wszystko gra. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...