Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myszka dla gracza ( do 120 zl )


xSethoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

 

Zamierzam kupić sobie nowa myszke. Oczywiscie będzie ona wykorzystywana do gier (gram tylko w strzelanki).

 

Obecnie posiadam myszke logitech m185, ktorej kursor czasami mi szaleje a oprócz tego trzyma mi się ją niezbyt komfortowo bo myszka jest bardzo mala! Gralem na niej na 600 dpi. Mój chwyt to raczej fingertrip :p

 

Budżet jaki mogę przeznaczyć na myszke to max 120 zl + jakas tania podkładka do 30 zl średniej wielkości.

 

Bardzo podobaja mi się modele:

Roccat lua (nie dotykalem ,ale ponoć dobry)

A4tech bloody v8m (sprawdzałem i nieźle leży mi w dłoni + ładnie wygląda. Nie wiem jak z zresztą bo sprawdzałem ją tylko w sklepie.

 

Co o nich sądzicie?, a moze macie lepsze propozycje? Przy okazji nie chce przyciskow bocznych, a jeśli już to żeby były na tyle wysoko,by uniknąć przypadkowego klikniecia.

 

Pozdrawiam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...