Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

komputer sam się włącza + niewystarczająca głośność przez słuchawki


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema, na nowym komputerze coś cicho słychać przez słuchawki, na telefonie mam głośne. sterowniki ściągałem ale może złe (nie wiem...). 

+ ciekawa sytuacja bo po wyłączeniu komputera on sam się włącza xD o co chodzi? nie mam z tym problemu bo wyłączam guzikem z tyłu ale od czego to może być?

Opublikowano

A odinstalowałeś stare sterowniki przed instalacją nowych?

Mało możliwe żeby sterowniki ze strony producenta były złe.

A co do uruchamiania się komputera to nie masz ustawione żeby bootował się jeżeli wciśniesz coś na kalwiaturze, albo ruszysz myszką?

Opublikowano

Nie zbytnio znam się na komputerach, ale chyba Windows 8 i Windows 8.1 mają inne sterowniki.

Razem z Erykiem mieliśmy kupować takie same Windowsy 8.1. Tak więc Eryk ma Win 8.1

Mam nadzieję, że to pomoże w rozwiązaniu problemu.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Może coś z wejściem audio? spróbuj podłączyć do obudowy, albo odwrotnie, jak masz w obudowie to do płyty głównej.

 

Jak do płyty głównej?

 

 

Karta zintegrowana? Podłączasz pod przedni panel czy z tyłu obudowy? Słychać cicho czy raczej bardzo cicho? 

Nie wiem xD Podłączam z przodu obudowy ale po podłączeniu z tyłu jest tak samo. Słychać cicho, niby do grania tak w tle jest ok ale wiadomo czasami trzeba jebnąć ulubioną piosenkę na fulla a te słuchawki na to stać jednak nie wiem czemu tak cicho

Opublikowano

Jak do płyty głównej?

 

 

Nie wiem xD Podłączam z przodu obudowy ale po podłączeniu z tyłu jest tak samo. Słychać cicho, niby do grania tak w tle jest ok ale wiadomo czasami trzeba jebnąć ulubioną piosenkę na fulla a te słuchawki na to stać jednak nie wiem czemu tak cicho

z tyłu komputera, o to mi chodziło.

 

Spróbuj się pobawić w ustawieniach, coś może z nimi jest nie tak.

Opublikowano

z tyłu komputera, o to mi chodziło.

 

Spróbuj się pobawić w ustawieniach, coś może z nimi jest nie tak.

 

Pobawić to się można ptaszkiem

W mikserze jest na fulla, w programach odtwarzających też. 

 

@wakc34 ;___;

Opublikowano

Co do dźwięku to nie wiem, dlaczego jest tak cicho, a co do auto włączanie pc to sprawdź antywirusa windows defender 

1378331621-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...