Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawić możliwość widzenia wszystkich userów ts3


WooJoo_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema jest taka sprawa jak zrobić jak wchodzi na Ts nowy user i żeby  widział odrazu    all useruw na ts oprucz administraci  sory za oorto ale  oczy mi się zamykają   i odrazu gdzie  o zmieniać  bo jestem nowy i dopiero zaczynam 

Opublikowano

Musisz na kanale administracji ustawić subskribe np 100 a na randze new usera np 80.
Każdy kanał prywatny ma mieć tam nawet i 0 subskribe power a administracyjne 100. Ranga którą tak zmodyfikujesz nie bd widziała nikogo na kanałach administracyjnych za to na prywatnych już tak. Każdy user nowy musi sobie też takie oko kliknąć aby się paliło na zielono bo jak jest na szaro wtedy nikogo nie widzi. To oko znajduje się w lewym górnym rogu.
 

Opublikowano

1.Zeby uzytkownik widzial wszystkie kanaly musisz nadac w randze "Channel Subscribe Power"np 80.

2.Zeby uzytkownik nie widzial kanalow administracyjnych robisz tak: 

 

                   1.Klikasz na jakis kanal administracyjny.

                   2.Klkikasz Edit Channel

                   3.Przechodzisz do zakladki "Permissions" szukasz permissji " Subscribe i zmieniasz na 100 :)

 

 

Jesli pomoglem mozesz dac +'sa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...