Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer ElariaMT2.pl poszukuję GM'a lub GMk'i .


Nefret

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem chentny. snam sie na tym. mam 11 lat. prosperuje ostry seks. pozdrawiam. Nadaje sie ? 

Opublikowano

jestem chentny. snam sie na tym. mam 11 lat. prosperuje ostry seks. pozdrawiam. Nadaje sie ? 

Nie no bez przesady.

Opublikowano
siemka jestem chętny na zostanie GM .

Mam na imię Sławek 

wiek 17 lat

Posiadam dużo wolnego czasu który mogę poświęcić na serwer.Jestem uczciwy.Głównie w wolnym czasie poświęcam czas na Metin 2.Mogę wymyślać nowe nowości co jakiś czas do wprowadzenia aby było miło i ciekawiej i dużo ludzi.Proszę pisać  jak moje podanie jest interesujące :D o kolejne pytania 

Opublikowano

Witam

Mam na imię Nikodem 16 lat

Jestem uczciwy i szczery

Mam też dużo wolnego czasu żeby oddać się serwerowi

Pomysłów mam multum

Coś o mnie:

Gram w Metin2 od 2008/9 roku

Próbowałem założyć własny serwer ale nie udało się

GM'em byłem 1 raz z 2lata temu na serwerze Hamachi

Doświadczenie w byciu GM mam małe ale mam chęci i chciałbym sprubować

Więcej informacji na PW

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Witam

Mam na imię Nikodem 16 lat

Jestem uczciwy i szczery

Mam też dużo wolnego czasu żeby oddać się serwerowi

Pomysłów mam multum

Coś o mnie:

Gram w Metin2 od 2008/9 roku

Próbowałem założyć własny serwer ale nie udało się

GM'em byłem 1 raz z 2lata temu na serwerze Hamachi

Doświadczenie w byciu GM mam małe ale mam chęci i chciałbym sprubować

Więcej informacji na PW

Nie chcę być nie miły oraz otrzymać warna ale jak to czytam aż łezka się w oku kręci sprUBOWAĆ.

df3eca6886da0.png

Opublikowano

Aha i dodam  że w metina 2 gram już dobre 7 lat i byłem testerem na 3 serwerach  z rangą GM.Komendy ogarniam potrafię zrobić OX i ZUO przydzielić raty na serwer.Organizować eventy Szukanie GM.To chyba na tyle :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...