Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] Dział gry ArcheAge


Mati2027

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.
Kilka dni temu wystartowała Closed Beta ArcheAge EU, dużo osób dostało maile z zaproszeniami a chyba nawet jeszcze więcej załapało się na jeden z 4 giveaway'ów kluczy. (każdy był chyba po 10 tys. kluczy). Na jednym z giveaway'ów jeszcze dorzucają co jakiś czas po 500 kluczy. Kto się nie załapie zawsze może wykupić founders packa z dostępem, czekać na drugą Closed Betę (albo na Open) lub grać na rosyjskiej/koreańskiej/japońskiej Open Beta.
 
Dlatego też, tych co się załapali może być sporo, gra jest obecnie jednym z najlepszych MMORPG, więc przydałby się dział tej gry.
 
 
Jeśli nie wiecie co to jest, w spoilerze załączam trailery (pierwszy nie do końca pokrywa się z wyglądem gry - jak to w większości trailerów, za to drugi i trzeci jest OK):

 


 

 

 

Opublikowano

wow, przed chwilą zobaczyłem urywki gameplaya i przejrzałem grafikę - uważam, że gra ma potencjał.

 

Jako dział testowy - tak

 

Ile z tego streamów jest, nie miałem pojęcia o tej grze xD

 

@down Na jednej stronce, było do rozdania 8k kluczy - rozeszły się z godzinę.

giphy.gif ­

Opublikowano

Ale czy na dział nie jest za wcześnie, chyba że rozdali dużo wejściówek? sam czekam jak sypną kluczami bo jeszcze się nie załapałem.

Opublikowano

wow, przed chwilą zobaczyłem urywki gameplaya i przejrzałem grafikę - uważam, że gra ma potencjał.

 

Jako dział testowy - tak

 

Ile z tego streamów jest, nie miałem pojęcia o tej grze xD

 

@down Na jednej stronce, było do rozdania 8k kluczy - rozeszły się z godzinę.

giphy.gif

Opublikowano

wow, przed chwilą zobaczyłem urywki gameplaya i przejrzałem grafikę - uważam, że gra ma potencjał.

 

Jako dział testowy - tak

 

Ile z tego streamów jest, nie miałem pojęcia o tej grze xD

 

@down Na jednej stronce, było do rozdania 8k kluczy - rozeszły się z godzinę.

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Nie lubię cytować, ale zgadzam się z tym panem :P

 

wow, przed chwilą zobaczyłem urywki gameplaya i przejrzałem grafikę - uważam, że gra ma potencjał.

 

Jako dział testowy - tak

 

Ile z tego streamów jest, nie miałem pojęcia o tej grze xD

 

@down Na jednej stronce, było do rozdania 8k kluczy - rozeszły się z godzinę.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

 

wow, przed chwilą zobaczyłem urywki gameplaya i przejrzałem grafikę - uważam, że gra ma potencjał.

 

Jako dział testowy - tak

 

Ile z tego streamów jest, nie miałem pojęcia o tej grze xD

 

@down Na jednej stronce, było do rozdania 8k kluczy - rozeszły się z godzinę.

 

Opublikowano

wow, przed chwilą zobaczyłem urywki gameplaya i przejrzałem grafikę - uważam, że gra ma potencjał.

 

Jako dział testowy - tak

 

Ile z tego streamów jest, nie miałem pojęcia o tej grze xD

 

@down Na jednej stronce, było do rozdania 8k kluczy - rozeszły się z godzinę.

f

Opublikowano

 

wow, przed chwilą zobaczyłem urywki gameplaya i przejrzałem grafikę - uważam, że gra ma potencjał.

 

Jako dział testowy - tak

 

Ile z tego streamów jest, nie miałem pojęcia o tej grze xD

 

@down Na jednej stronce, było do rozdania 8k kluczy - rozeszły się z godzinę.

 

8372383248.png
Opublikowano

Zdecydowanie tak! Obecnie trwa pierwszy closed beta event, pewnie niedługo po nim będą kolejne i w końcu open beta, launch finalnej wersji przewidywany jest chyba na listopad. Już na pierwszego CBT zarejestrowało się milion osób O_o

Opublikowano

Jestem na tak i proponuję administracji forum skontaktować się z właścicielem gry o klucze dla użytkowników ;)

Popieram przydaly by sie klucze i dzial xD

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Ale czy na dział nie jest za wcześnie, chyba że rozdali dużo wejściówek? sam czekam jak sypną kluczami bo jeszcze się nie załapałem.

Opublikowano

 

Ale czy na dział nie jest za wcześnie, chyba że rozdali dużo wejściówek? sam czekam jak sypną kluczami bo jeszcze się nie załapałem.

 

Neutral 

Jeżeli wypowiedziałem się w twoim temacie i masz do mnie jeszcze jakieś pytanie to daj lajka albo oznacz mnie @dudu98PL


Masz jakiś problem ? Potrzebujesz pomocy ? Pisz PW Postaram się Pomóc .... 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

wow, przed chwilą zobaczyłem urywki gameplaya i przejrzałem grafikę - uważam, że gra ma potencjał.

 

Jako dział testowy - tak

 

Ile z tego streamów jest, nie miałem pojęcia o tej grze xD

 

@down Na jednej stronce, było do rozdania 8k kluczy - rozeszły się z godzinę.

Opublikowano

W sumie... jako dział testowy, a skoro tyle kluczy, a beta na taką skalę to szansę się utrzymać, pytanie czy u nas będzie popularne.

na tak. 

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

wow, przed chwilą zobaczyłem urywki gameplaya i przejrzałem grafikę - uważam, że gra ma potencjał.

 

Jako dział testowy - tak

 

Ile z tego streamów jest, nie miałem pojęcia o tej grze xD

 

@down Na jednej stronce, było do rozdania 8k kluczy - rozeszły się z godzinę.

zSCFQrN.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...