Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się kupić tego oblecha?


Pikaciu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten z kolei ma tez słabe bony i w dodatku nic pod pvp :F

 

30 kryt .. 5 obrazen , 8 oborny , wychodzi na to

 

ze 240 % kryt i jak ma dobre w miare sp .. to dodatkowe pkt do buildu ...

 

To jak nic k***a do pvp ? Pierw pograj w to cos..

 

 

Ten za 6kk łuk w miare ;) ale za 5-5.5kk spokojnie wytargujesz

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

30 kryt .. 5 obrazen , 8 oborny , wychodzi na to

 

ze 240 % kryt i jak ma dobre w miare sp .. to dodatkowe pkt do buildu ...

 

To jak nic k***a do pvp ? Pierw pograj w to cos..

 

 

Ten za 6kk łuk w miare ;) ale za 5-5.5kk spokojnie wytargujesz

 

Wooo koleś, nawet inny kolor specjalnie maja te bony....

 

@topic kup ten drugi jak już, chociaż słabe Oslo ale w sumie to i tak do 85. Na lod spokojnie wystarczy.

tumblr_o1840uKrwV1tv0tovo2_r1_400.gif

Opublikowano

@topic

To juz nie jest aktualne z oblechem poniewaz z nudnów zrobiłem sobie u5 +7 :P Teraz pytanie czy to oslo moze być? Gram głównie rangiem 76j +11 71/2/3/20

post-948236-0-00774700-1405679752_thumb.jpg

Opublikowano

Kasa napewno wpadnie bo zamierzam przez wakacje zrobić 6-14 nupków i pytanie. Zna ktoś bota który działa na zminimalizowanym nt? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...